יום ב', כא’ בניסן תשע”ד
ארה"ב: NYPD מפרקת את היחידה לאיתור טרוריסטים
ישראל מפחדת מהבדואים בנגב: סמים, גניבות ואלימות
חג שמח! 20,000 יהודים - עולים לישראל בכל שנה
ערבים רוצחים ערבים - לאלו אתם רוצים לתת מדינה?
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
תמונות, וידאו והקלטות: שיחה עם רותי איזיקוביץ מהוועדה לחקר הרצח. פרסום ראשון באינטרנט: להלן צילומים מתוך ספרו של כרמי גילון המוכיחים שגילון הכיר את עמיר היטב. ועוד סקופ: חבר ילדות שלמד עם גילון ועם נתניהו באותה כיתה מעיד: גילון שונא את נתניהו שנאה עזה.
תגובות: -1  צפיות: -1
 
18:33 (12/11/11) דני דין
יואב קוריאל נורה ונקבר בליל הרצח בבית עלמין ירקון אך אינו מופיע ברשימה. אומרים שהתאבד, אבל קצת קשה להתאבד עם 8 קליעים בחזה, לא?
תגובות: -1  צפיות: -1
 
מצגת מושקעת ויסודית של אל"מ מיל' רז שגיא שמשמש כדובר "הפורום לחוסן צהל" - 108 שקפים, חושפת את סכנתן הגדולה של נשים - פמיניסטיות - רדיקליות שהובאו לצהל כחוקרות ומרצות. הקצינים הבכירים בצהל, אינם מודעים לכך שמדובר בנשים החתומות על עצומות סרבנות, עידוד חרם או תמיכה באוייב הערבי. להלן גם מצגת מקוצרת של 32 שקפים בעריכת "ישראלי פטריוטי"
תגובות: -1  צפיות: -1
 
שיחה עם המזרחן ד"ר מרדכי קידר שמדבר על מצרים, סוריה ואיראן. הפתרון היחיד לגרעין היראני הוא חיסול כל ראשי השלטון האירני, ממש לא צריך להפציץ את מתקני הגרעין. הפלת הדיקטטורים בעולם הערבי הוא ניצחון קאטרי ברור באמצעות אל-גזירה. המלך הקאטרי משמש כבורר בסכסוכים והופך לשליט האומה הערבית.
תגובות: -1  צפיות: -1
 
07:18 (01/01/12)
שאול כהן מנהל אתר 'ישראלי פטריוטי' ועיתונאי רוטר.נט סירב לראיין את סגנית השר לאה נס. נס שלחה לו מראש את השאלות ואת התשובות ודרשה שיקפיד אך ורק על שאלות אלו ובסגנונן במדוייק. העיתונאי סירב לדרישה ואמר: "יש גבול להגבלות שאפשר לסבול".
תגובות: -1  צפיות: -1
 
שיחה עם סגן השר לפיתוח הנגב והגליל שטוען שהוא יותר ימני ממשה פייגלין, אבל לא מחליפים סוס מנצח באמצע מירוץ. לטענתו יש מסורת בליכוד שלא מתמודדים מול ראש ממשלה מכהן. לעומתו טוען פייגלין שהבחירות הללו יקבעו האם תהיה לאג'נדה של נתניהו הגמוניה מוחלטת בליכוד והאם יקבל הכשר לקדם "2 מדינות ל- 2 עמים" או לא?
תגובות: -1  צפיות: -1
 
שיחה עם משה פייגלין שמונה את הישגי מחנה פייגלין בליכוד ובראש ובראשונה את העובדה שרשימת פייגלין לכנסת ניצחה את רשימת נתניהו, כך שיש היום בהחלט מספר חברי כנסת שחבים את נוכחותם בכנסת למחנה פייגלין. נאום מרשים של אמונה וביטחון בדרך.
תגובות: -1  צפיות: -1
 
07:16 (22/01/12) שאול כהן
שיחה עם אריק קלנר, ליכודניק מחיפה שמציע לליכודניקים להצביע הצבעת מחאה נגד נתניהו גם בגלל הרס עשרות הישובים בשנתיים האחרונות וגם בגלל שנכנע ללחץ מהשמאל הקיצוני ונמנע להעביר חוקים טובים כמו חוק ההסדרה ואותם חוקים שהוצעו ע"י לוין ואלקין. הוא ממש לא מבין את המתנחלים שיצביעו עבור נתניהו: "נשגב מבינתי".
 
23:37 (22/01/12)
ראיון בלעדי של "ישראלי פטריוטי" - לא להעתיק ללא רשות: "קוראים לי דיקטור, דיקטור ארון", הוא מספר כיצד שילם להגיע לארץ המובטחת. על ההבטחה של חברת התעופה. על הכסף ששילם לנהג המונית. על השוטרים המצרים ועל ההתרגשות כאשר פגש את צה"ל. על הסיוע שקיבל מאליקים רובינשטיין הוא לא שמע. עדכון, שני 07:07
 
10:04 (23/01/12) נמרוד אטיאס
למרות שהטכניון מסתיר את יום הפתוח לערבים בלבד ואין זכר לאירוע בעברית (צילומי מסך), הרי שהטכניון מכין לפחות 2 ימים פתוחים בערבית ולערבים בלבד עם הרצאות בערבית כולל הסעות באוטובוסים חינם מרחבי הארץ לטכניון. אז למה להסתיר מקוראי העברית?
 
11:40 (24/01/12) שאול כהן
שיחה עם רו"ח חיים יואבי רבינוביץ, 46 שנה בליכוד שכועס מאוד על ההרס שגרמה ממשלת נתניהו להתיישבות בשנתיים האחרונות. נתניהו לחיץ ולא יודע למשול ומתאים רק להיות מספר 2. לדעתו אסור להצביע לנתניהו בפריימריס, אלא לשים פתק מחאה. גם לפייגלין הוא מתנגד כי לטענתו פייגלין יגרום לליכוד לקבל פחות מנדטים והוא גם מוכן לתרום כסף לסקר כזה. כולל גרפים להפרכת טענות רבינוביץ.
 
חג הפסח תשע"ד
 
 
 
 
 
מוצניק - שירותי רכב
 
 
 
אנחנו גם בפייסבוק - תעשו "לייק"

 
בניין קולנוע חן בחיפה - יהפוך למרכז תרבות ומורשת 'פלסטינית'
קולנוע חן בחיפה יהפוך למרכז "תרבות ומורשת פלסטינית"? הבניין המיתולוגי נמצא ברחוב שבתאי לוי בחיפה, הוא נמכר ע"י עמותת נאמני מכבי חיפה לגורמים ערביים בראשות עזמי בשארה, שגייס כספים מקאטר כדי להקים במקום מוזיאון "פלסטיני".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כך אנו מממנים את השמדתנו באמצעות ענני כימיקלים
אג'נדה 21: מרססים כדי לחסל את האנושות. התגלה מקור המימון לכמטריילס, ענני הכימיקלים, לחיסול האנושות. תקציב נשיאותי סודי למימון כמטריילס התגלה והקונגרס מעביר מיליארדי דולרים למימון הכמטריילס, הריסוס של השמים במתכות כבדות, וירוסים וחיידקים. לא רק בארה"ב. העדויות הן מרחבי העולם. אנחנו, מממנים את חיסולינו הפיזי ואף העולם הזה. תראו את רמות המתכות הכבדות באוויר, שגבוהות בהרבה מהמותר.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כואבים את מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור
עמותת מגן לעורף מרכינה את ראשה בכאב עמוק על מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור, חבר וידיד נאמן. ראובן ניחן בעין בוחנת ונוקבת, שלא נרתע מלהביע את עמדותיו גם, ובעיקר, כאשר הן סתרו את הדעות והחשיבות המקובלות, ולא אחת המקובעות. תנחומינו למשפחתו. יהי זכרו ברוך.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אנט חאסכייה עושה הסברה ישראלית - וגורמת למראיינת פרו 'פלסטינית' להתאכזב
הכירו את אנט חאסכייה, ערבייה-ישראלית מוסלמית, פעילה חברתית למען השתלבותם המלאה של ערביי ישראל במדינת ישראל. בשבוע שעבר התראיינה ל'רדיו שבדי' ע"י מראיינת פרו 'פלסטין', אנט מאוד אכזבה את המראיינת אחרי שאמרה לה שהיא גאה ואוהבת את ישראל. ומה אמרה על טיבי וזועבי שגרם למראיינת להיות פעורת פה?
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
צפו: הלל נוייר חשף עדויות שהביכו את המשלחת 'הפלסטינית' - מדינות דרשו שיפסיק
אחד אחרי השני ניסו משטרים רודנים לקטוע את נאומו של מנכ"ל UN Watch הלל נוייר שחשף במושב מועצת זכויות האדם האחרון עדויות שהביכו את המשלחת 'הפלסטינית'. הנציג 'הפלסטיני' בעצמו קטע את הנאום שלוש פעמים, טען כי יש לאסור על נוייר מלדבר, וזכה לתמיכתן של ערב הסעודית, קובה, ונצואלה, אלג'יריה ופקיסטן - וידאו מתורגם לעברית
תגובות: -1   צפיות: -1
 
וידאו, קרוב המשפחה של חנין זועבי: "עם ישראל חי - גאה להיות חלק ממדינת ישראל"
הכירו את קרוב המשפחה של ח"כ חנין זועבי, שהצליח לגרום לה להתעצבן. הבחור בן ה-16 הוציא סרטון שהפך ויראלי בימים האחרונים, ובו הוא מעביר מסר לעם היהודי: "אני מגדיר את עצמי כישראלי, ציוני, ערבי ומוסלמי ואם השכנים שלנו רוצים דמוקרטיה הם צריכים לבוא אלינו לישראל - כאן חיים את החופש". ח"כ חנין זועבי: "ישראל הצליחה לאלף אותו". צפו בסרטון.
תגובות: -1   צפיות: -1
21:02 (29/01/11) אורחים כותבים 05
(עדכון) - למרות העוצר שהוכרז משעה 16:00, מאות אלפי מפגינים עדיין ברחובות - וכוחות משטרה יורים בהם ■ אל ג'זירה: משפחתו של מובארק נמלטה ■
21:21 (29/01/11) שאול כהן
ד"ר שאול שי מרצה במרכז הבינתחומי בהרצליה, עושה סדר: האם העם המצרי רוצה דמוקרטיה? לא, כי הם לא יודעים מה זה בכלל. הם רוצים שינוי של מי ששולט. אבל לא יודעים להגיד מי כן... בכל מקרה מדובר על סכנה לישראל
14:00 (29/01/11) מוטי מסין
הקבוצות האיסלאמיסטיות מאורגנות היטב וממושמעות, בניגוד לגורמים החילוניים שעומדים כעת בראש ההפגנות. זעמם של החילונים הוא אותנטי, ולכן גם אפקטיבי
03:07 (29/01/11) מוטי מסין
אחרי ש-20 מפגינים שקראו להפלת משטרו נהרגו בעימותים עם כוחות הביטחון, התייצב נשיא מצרים מול המצלמות והבהיר: "לא אתן לדבר לאיים על השלום, החוק ועל עתיד המדינה". בנאום נחוש ותקיף הוא הביע צער על הרג המפגינים, אך הבהיר כי כוחות הביטחון פעלו כראוי: "לא אסכים שהפחד ישלוט ברחובות"
13:04 (09/11/10) נמרוד אטיאס
אגד עוברת ל-WiFi -החברה תציע אינטרנט אלחוטי חינמי בחלק משמעותי מאוד מהקווים שלה תוך שהיא יוצרת יתרון תחרותי על רכבת ישראל ועל חלק ממתחרותיה האחרות. אגד תשקיע בפרויקט כמיליון שקל לאורך 2011.
16:00 (13/07/10)
בדיקה דיסקרטית לגילוי וזיהוי סמים. הבדיקה נערכת ללא ידיעת הנבדק וללא צורך בשיתוף פעולה מצדו ! עלות רגילה 1500 ש"ח עלות במבצע 1000 ש"ח. בלעדי לקוראי האתר, הנחה נוספת של 25% (עלות של 750 ש"ח) * המחירים אינם כוללים מע"מ. יש לציין בהזמנה כי הפנייה נעשת דרך המודעה באתר Kr 8
13:02 (12/07/10)
סגנית שר התמ"ת והאחראית על הצרכנות אורית נוקד –"מדובר בהישג תקדימי והיסטורי אשר משנה את כללי המשחק בתחום הצרכנות בישראל. מאז כניסתי למשרד דחפתי לקידומן של התקנות שעוכבו יותר מידי זמן, מתוך הבנה וראייה כי יש לאפשר לצרכנים לקבל החזר כספי במזומן. משמעות התקנות הינה שחרור הצרכן השבוי מעול הזיכויים המגבילים שאבד עליהם הכלח"
12:59 (07/07/10)
שרות חדש לאיתור מטרידים, שיחות חסויות והטרדות טלפוניות. חשיפת מספרים חסויים וחסומים מכל סוג טלפון קווי וסלולארי.
11:48 (11/07/10) אורחים כותבים 15
מחקרים מצאו כי טיפול באמצעות פפריקה חריפה מצמצם במידה מירבית תמותה של תאים בשריר הלב. לדברי החוקרים, יש סבירות שטיפול כזה יעזור גם לחולי לב שעברו אירוע לב חמור ומועמדים להשתלת לב - זה יתרום לאיכות חייהם עד להשתלת הלב.
11:07 (07/06/10)
בין המשפטים הנפוצים ביותר בעולמם של בעלי עסקים ניתן למצוא את המשפטים הבאים: "השקעתי 50,000 ₪ בהכנסת מיחשוב חדש לחברה ואני לא מבין בשביל מה". "הבאתי עוד עובד על מנת להוריד את העומס, והעומס רק גובר", "הלקוחות קונים אצל המתחרים שלי ולא אצלי, למה?"
06:55 (04/06/10) עורך ראשי
מדעני מוח, פסיכולוגים ואנתרופולוגים מנסים כבר עשרות שנים לפצח את סוד הנישואים המוצלחים. מוסף כלכליסט יצא בעקבות המחקרים העדכניים ביותר והתוצאות המפתיעות שלהם. המסקנה היא שאת מוסד הנישואים המורכב כל כך אפשר לתרגם לנוסחאות ברורות, ולקבוע מראש בדיוק מדהים הצלחה או כישלון
12:55 (15/07/10)
מספר טיפים שיהפכו כל אישה למלכה.
03:06 (06/03/11) מוטי מסין
בעוד כוחות הנאמנים לקדאפי פתחו בליל שבת, ובשבת בבוקר 5.3, בהתקפת נגד כמעט בכל החזיתות לאורך מפרץ סידרה, שם נמצאות הערים הלוביות העיקריות, מדברים בארצות הברית ובבריטניה על התערבות צבאית במלחמה
02:21 (05/03/11) מוטי מסין
בחודש ינואר 2011 נהרגו 2,356 בני-אדם. לאורך כל שנת 2010 נהרגו 29,832 בני-אדם באלפי אירועי טרור שהתרחשו במרחב האסלאמי כולו ובמקומות נוספים בהם פועלים ארגונים אסלאמיים רדיקליים.
12:34 (12/12/10) נמרוד אטיאס
ויקיליקס חושף: השר הלבנוני הבטיח לארה"ב שצבאו לא יתערב אם צה"ל יתקוף • הביע תקווה שחיזבאללה יובס • בקשתו היחידה: "תפציצו רק מעוזים שיעיים". בועז ביסמוט (צילומים: אי.אף.פי)
14:37 (10/12/10) לילך מועלם
קהיר, שארק אל אווסט - מקור איראני הודיע כי המוסד הישראלי ניסה להתנקש בחייו של נשיא איראן, מחמוד אחמדינג'אד במהלך ביקורו האחרון בלבנון. המקור גם מספר כי האיראנים ביקרו בגבול הישראלי לפני שבועיים תחת חסותו של חיזבאללה, וגם האשים את וושינגטון בניסיון לאחד את האופוזיציה האיראנית תחת הנהגה אחת כדי ליצור מתיחות באיראן.
18:39 (20/07/10) יבגני פופולנסקי
4 נתיבים מתמזגים מתחת לגשר הולכי הרגל - אבל הגאונים של נתיבי איילון מיזגו את שני נתיבי היציאה מאיילון צפון לנתיב אחד - למשך 400 מטר של פקק אימתני בכביש 5 ■ הצעת "גלובס נדל"ן: להסיט את תחנת האוטובוס, להצר תעלת ניקוז ולסלול עוד נתיב ■ צפו בתצלום אוויר. משה ליכטמן
08:31 (20/07/10)
לאחר פרשת המרמרה החלו אקרים טורקים לפרוץ תיבות דואר אלקטרוני השייכים לישראלים.
15:00 (18/07/10)
ציוד בילוש וריגול מתפתחים בקצב מהיר, וככל שאנו מתקדמים בזמן כך אנו נחשפים לציוד מתקדם יותר, מזערי יותר, ואיכותי יותר. בעוד שבעבר היה ציוד הבילוש נחלתם של גורמי ממשל, זרועות הבטחון, וסוכנויות ביון, הרי שכיום מדובר במוצרים הנמכרים לכל דורש כמוצר מדף, זמין וזול.
05:35 (01/09/11) עיתונאי הבית
סוכנות הידיעות הפלסטינית מען מדווחת כי יוסוף נעצר במחסום זעתרה, דרומית לשכם. על פי הדיווח הוא נלקח על ידי כוחות הביטחון הישראליים למקום בלתי ידוע. הוא שוחרר מהכלא הישראלי לפני פחות מחודש. סגן יו"ר הפרלמנט הפלסטיני: "מעצר הבכירים לא ישפיע על השאיפה למדינה עצמאית"
12:05 (22/09/11)
כשפלשתינים חוגגים - חיי יהודים בסכנה. נסיון רצח על ידי אבנים בציר 60, דרום גוש עציון ומצד שני גולדשטיין במכתב: נתניהו עלול ללכת לויתורים גדולים מאוד כולל הקפאה.
13:34 (22/09/11) שי גולד
בדברים שנשא בסיום קורס המכללה לפיקוד טקטי, דחה רא"ל בני גנץ דחה את הטענה כי "צה"ל הוא מקור הבעיה המשאבית" בישראל והדגיש: "הכרת הערכה לעוסקים בהגנה - נכונה יותר מתמיד"
05:50 (09/10/11) ידידיה שלמה
כוחות הביטחון יעבירו מחר (ראשון) בבוקר לידי הערבים הפלשטינים את גופתו של המחבל חאפז מוחמד חוסיין. ארגון אלמגור זועם. עוזי ברוך, ערוץ 7
09:52 (01/08/11) ארכיון ניצן אור
לאחר שניסו לרמוס את נתניהו והליכוד בהעצמת והאדרת המחאה ע"י עיתונות מתלהמת, אשר הם הטייקונים שולטים בה. מתוך רצון לכופף את נתניהו לרצונם, הם קלטו בהמשך, שהחיצים מופנים אליהם ועולה דרישה גדולה מהציבור ומהמחאה לקצץ להם (לטייקונים) את השלחנות.
22:36 (09/08/11) צביאל שפר
בח"י נקודות מבהיר העיתונאי קובי אריאלי את הסיבות להתנגדותו למחאה החברתית. "לא שמאלנית ולא סוציאליסטית. היא פשוט כלום".על כן אני מתנגד למחאה ובז לה בוז עמוק.
06:27 (18/08/11) ידידיה שלמה
רכב סמוי של המשטרה עצר היום שני צעירים תושבי בנימין שעמדו בצומת תפוח. אחד מהם התבקש להציג תעודת זהות ונשאל "על מצבו הכספי". בני משה, ערוץ 7
07:25 (29/08/11) ארכיון לורקר
פעילי מחאת הדיור ברוטשילד, אינם אלא פעילי שמאל קיצוני שמנצלים את המצוקת הדיור ויוקר המחייה כדי לתמוך באוייב הערבי ולקדם אג'נדה אנטי ציונית.
02:44 (01/09/11) אורי ברגר
יד קשה כנגד היהודים לקראת ארועי ספטמבר. צעיר המתגורר בשכונת נווה יעקב בירושלים, פרסם אירוע בפייסבוק, בו קרא ליהודים להתגונן מפני אינטיפאדה ערבית. בתוך שעות ספורות מצא עצמו הבחור בחקירה משטרתית בחשד להסתה.
06:18 (01/09/11) ידידיה שלמה
בקהילה הדתית לאומית בית שמש טוענים כי בית הספר לבנות "אורות נריה" ייפתח מחר, זאת על אף מחאת החרדים. בני טוקר, ערוץ 7
18:40 (07/09/11)
צוותי יס"מ ש"י מסתובבים בשעות הצהריים ברחבי בנימין והשומרון, ומטרידם אזרחים. שלוש סאוונות יס"מ ורכבים נוספים של מג"ב ומשטרה הגיעו לאיזור גוש שילה, והסתובבו בגבעות האיזור.
05:56 (14/09/11) ידידיה שלמה
ילדי יצחק וטליה אימס הי"ד, אשר נרצחו בפיגוע ליד בית חגי, מבקשים לאפשר לחברי הוריהם ובמיוחד יהודה גליק, לעלות איתם להר הבית. ידידיה בן אור, ערוץ 7
21:34 (17/01/11)
היום יתאחדו עולי אתיופיה בארץ עם בני משפחותיהם מהפלאשמורה שהגיעו היום לארץ
03:25 (19/01/11) חיים ברק
באותו הזמן בו דיבר ברק על שיפור חייהם של הערבים ביו"ש, קיימו בכירים בסוכנות היהודית סיור מקצועי בשומרון.
23:22 (04/04/11) דרך ארץ
משפחה טובה ירושלים - משפחת ליאל, פטריוטים - משולש שווה צלעות.
20:03 (09/04/11) דרך ארץ
אילו עובדות ודברים חשוב לנו ביותר להכיר ולזכור, וממה עלינו להיזהר ולהימנע. סרטוני הסברה "פטריוטים" צצים בעת האחרונה, אך האם הם "מועלים בנו" או מועילים לנו?
12:56 (10/04/11) דרך ארץ
מידע שגוי, ממנו חובה להיזהר בקשר ל"הצהרת בלפור", וכמה אמיתות אשר אותן יש ללמוד, לדעת ולהפנים.
18:41 (11/04/11) דרך ארץ
כל הטענות של האירופאים ושל האו"ם והפעולות לחלוקת ירושלים היהודית ו/או פלשתינה היהודית הן לא רק בלתי חוקיות, אלא הן גם פושעות ופליליות ולכן יש לרדוף אותן באמצעות מערכת בית משפט בינלאומי.
17:15 (21/04/11) דרך ארץ
שיעור הסטוריה יהודי אמיתי
13:09 (04/05/11) דרך ארץ
מדוע אנו בדרכנו לאבד חלק מעיר הקודש לטובת עיר בירה ערבית?
19:54 (05/08/09) עיתונאי הבית
המוזיקאי אילן גרין, אקס נקמת הטרקטור, הרכיב ובנה את כלי הנגינה הקדומים ששימשו את אבותינו בימי קדם ויצר מופע השואב מן המקורות ומהמקורי: "אני לא דתי אבל סיקרן אותי ליצור את המוזיקה הזו; אולי אחד מאבותי ניגן פעם במקדש". לכבוד ט"ו באב קבלו דגימה מעבודתו על שיר האהבה של כל הזמנים. ירון ניר ynet
באותו היום בו סיפרו על הפסקת "2 מיליון סיבות" רצתי למחשב לספר לכולם מה שאני הולך לומר לאישתי...שלדעתי עלינו לעזוב את בנק לאומי, בגלל חוסר ישרותם והגינותם בהפסקתו הפיתאומית של הפרוייקט. בתומי לא ידעתי שני דברים. 1 אם התגובה שלי תיכנס דרך מסננת הצנזורה הקפדנית של אותו אתר "פלורליסטי" 2 לא צפיתי, (אבל חשתי) איזה שרשרת תגובות בסיגנון "כדור שלג" יצטרפו ויתמכו בטוקבק שלי וכן יצטרפו בתגובות חריפות נגד אותו הבנק באופין הדומה של איום נטישתו ועזיבתו. נדהמתי לנוכח תאוצה כה אדירה של התמיכה ותוך בקצת יותר משעה הפכה להיות במקום הראשון ברשימת התגובות המומלצות כאשר היא מקבלת 17 נקודות. באותו הרגע הבנתי כי ככה"נ קלעתי בול לתחושתו של הציבור הרחב, שגם חשב שהעוול שעושה הבנק גדול מאד. צילמתי את שרשרת התגובות והרי היא לפניכם. לאחר זמן מה התחלתי לשים לב שמישהו ממנהלי האתר/הבנק זיהה את תגובה זאת כמזיקה לו ואז התחילה מגמת שינוי במספר התומכים בטוקבק. תוך זמן קצר הוצף האתר בתגובות אשר גרמו לתגובתי להעלם מהמסך ואז קרו שני דברים. 1 הייתה הצפה וניסיון בלימה ע"י תגובות התומכות בבנק. 2 תגובתי ירדה בפחות משלוש שעות כפי שניתן לראות ב19 נקודות כלומר למינוס 2. אז שלא יספרו לכם סיפורים. יש כאן עסק עם גופים מניפולטיבים, אינטרסנטיים הפועלים בשיטות בריוניות וצועקים גוואלט "למען חופש הביטוי". ממש הקוזאק הניגזל. סטאלין היה גאה בהם. נ"ב אני מזמין את כולם להיכנס גם עכשיו לכתבה ולהיווכח בעצמכם. היו עוד תרגילים שניסו לעשות תוך כדי בכדי להסיח את הדעת מן ההודעה כמו להוסיף את "הירושלמי" שמבלבל עם הפלאפל. ראוי ללמד(להציג) את השיטות בקורסים לתקשורת או יותר מדויק ל(תשקורת)
תגובות: -1  צפיות: -1
18:43 (19/01/12) קבוצת גרי ויינר
תראה מה קרה לו, לביטאון התנועה שלך, שכל יום משתלח על עוד ועוד אנשים מתוך הציבור החרדי, ואף כנגד אנשים שעמדו בראש הביטאון עצמו. רק השבוע אמרת שאינך אוהב את הביטוי "החרדים החדשים" אך הביטוי החביב הזה הוא פרי עטו של העיתון שלך * אלי פרידמן וישראל פכטר כותב למשה גפני
08:12 (19/01/12) מאת ליה
מדוע חבר ביבי לאהוד ברק, ונמצא תחת מרותו? האם מדינות זרות אילצו ומאלצות את ביבי לחבור לשנוא נפשו של הציבור הרחב בישראל? מה מוצא בו ביבי שאין למצוא במישהו אחר? כלום! רק נזקים איומים למדינה ולעם היהודי!
18:43 (31/01/12) מאת ליה
הם מפגינים בוקר וערב, משתוללים וצווחים, קופצים ותובעים, ועכשיו גם מכים שוטרים. ברבריות לשמה. אלה שהעלנו ארצה בהתרגשות, וחייבים הרבה הכרת תודה למדינה, מקבלים פרצוף מפלצתי של הקרן הזרה האמריקנית ליצירת מהפיכות במימון עויין.
20:21 (31/01/12) קבוצת גרי ויינר
חוץ מראש הממשלה ההזוי הזה, ביבי העדר מוחלט של מתמודדים למעט המתנחל הקיצוני ובעל דעות הזויות ...הרי חוץ ממנו אין לביביהו שום איום רציני על מעמדו, אפילו סילבאן השתפן.
11:12 (01/02/12) מאת ליה
למרות שכוחו אמור היה להגיע ממתיישבי יש"ע, הם לא באו להצביע, ואת כל 26 האחוזים שלו הוא קיבל ממצביעים שלא הצביעו עבורו לפני הבחירות האלה. זה נצחון מדהים למחנה הימין בליכוד! בשלב הבא מעיפים החוצה את הזקנים השמאלנים מרידור, בגין, ריבלין, איתן וסער שלא עשו דבר נגד המשך שלטון השמאל עשרות שנים.
10:07 (02/02/12)
אי סדרים,תוצאות רשמיות המנוגדות למה שהמשקיפים ראו בקלפיות,חסימה של שקיפות, מה עוד ניתן לומר על הבחירות ה"דמוקרטיות" של סיעת הליכוד - מפלגת השלטון.
19:35 (02/02/12) אחי מינץ
כשמרצ שרויה בקיפאון עמוק, העבודה איבדה את התחושה בצד שמאל. זה הזמן לעלית כוח חדש שטוען - במקום להפקיר את השטח, צריך לרענן את השורות
09:15 (02/02/12) מאת ליה
הרופא לללא גבולות מתכוון לגייס את מפלגת בג"צ למניעת סילוק יעיל של הסודנים לארצם! כל אדם מקומו במולדתו, ושם שומה עליו לתקן את הדורש תיקון, ולא לנחות כמו ארבה מכלה-כל בארצם של אחרים, ולשנות שם את החיים התקינים! עלינו להילחם בדגל השקר שנקרא: זכויות אדם!
18:32 (11/02/12) קבוצת גרי ויינר
בזמן שבפריים טיים של ערוץ 2 מוצגים האשכנזים כקרים ואפורים, וכלכלן אשכנזי בכיר מטיף על גזענות שהוא עצמה נהנה ממנה, חייבים לתהות מי פה הגזענים האמיתיים
20:21 (11/02/12) אביתר בן-צדף
עוד כמה תגובות קצרות בדרך כלל – גם מהמותן – בנושאים גדולים כקטנים, שהציקו לי, או עניינו אותי * והפעם – רצח שפל ופחדני, זיכרון, "קליע-הכסף", מסתייג, שיכרות ואבדון והוקרה *
10:50 (12/02/12)
בסימן ט"ו בשבט. כלכלת הייטק על חסרונותיה הכואבים.
09:32 (13/02/12) יוסי לוי
אחד הנאומים הטובים ביותר ששמעתי על אירן גרעינית וישראל. חובה לשמוע!
תגובות: -1  צפיות: -1
08:21 (13/02/12) מאת ליה
כשקוראים ושומעים מה אומר ביבי לבייניש על מערכת המשפט בראשות בג"צ = המפלגה הפוליטית אותה ניהלה בדיוק כמו אביה הרוחני - נפוליאון הקטן ששם את כתר האפיפיורות על ראשו והכריז על עצמו כעל אפיפיור כפי שמתאר פוזנר את ברק, מתחילים לרעוד מפחד! התורה קובעת: אחרי רבים להטות. הדמוקרטיה הומצאה שם ולא ע"י חבורת הפולנים!
03:59 (15/02/12) אורי ברגר
כל מי שמנתח באובייקטיביות את סיכויי "תהליך השלום" להביא שלום אמיתי במזרח התיכון חייב להגיע למסקנה כי הוא חסר תוחלת. כול זמן שהערבים אינם מוכנים להסכים עם קיומה של מדינה יהודית, כל זמן שיש מספיק ארגוני טרור שמעוניינים במחיקתה של ישראל, וכל זמן שקיימות מדינות תומכות טרור
23:02 (15/02/12) אביתר בן-צדף
עוד כמה תגובות קצרות בדרך כלל – גם מהמותן – בנושאים גדולים כקטנים, שהציקו לי, או עניינו אותי * והפעם – דיווח שקר, מטבעות לשון, השתוללות, חיבורים, משולב והופקרו *
11:26 (23/02/12)
מה המשמעות של מבוכת אנשי היס"מ בעלייה השבוע למצפה אביחי?
09:16 (22/02/12) מאת ליה
אין מקום לילדים אלה במערכת החינוך. בחוות דעתה ציינה פרופ' גביזון כי הילדים אינם תושבי המדינה או אזרחיה, שהותם בארץ זמנית, ואין להם זכות, שהיא תהפוך לשהות קבע. תרבותם, שפתם, אורחות חייהם וצרכיהם, שונים מאלה של תלמידים ישראליים, ובארצות מוצאם יש עוינות עמוקה כלפי מדינת ישראל וכלפי תרבותה.
14:34 (24/02/12) מרים בר יוסף
בית אריה ממוקם על גבול השומרון, ק"מ ספורים דרומית לראש העין, מזרחית לכביש 6, לא רחוק ממחלף נחשונים. הישוב נקרא על שם אריה בן-אליעזר שהיה חבר במפקדת האצ"ל, הוגלה על ידי הבריטים לאפריקה, ברח, הגיע לצרפת והיה ממארגני האנייה "אלטלנה". עם הקמת המדינה היה ממייסדי "תנועת החרות" בראשות מנחם בגין , ומאוחר יותר היה חבר בממשלתו.
13:28 (24/02/12) מאת ליה
בתקופה האחרונה מגיעים אלי לא מעט סיפורים על קבוצות (גם באינטרנט) שעוסקות במיסיון וקוראות לעצמן במגוון שמות. אותן קבוצות מנסות להמיר את דתם של נערים ונערות בדרכים שונות. פנו אלי: 054-3141444
08:32 (31/10/11) מוטי מסין
חיפשתי בגוגל, אכן יש ערים כאלה בדרום, כל כך רחוק, אפילו יותר רחוק מבת ים. אבל מי כבר יכול לגור כל כך רחוק, בוודאי חרדים ודתיים, רוסים ומזרחים, ובטח ימנים. אני בטוח שאף אחד מהם אפילו לא שתה קפה ב"קפה תמר". ישן אבל לצערינו עדיין רלוונטי
04:52 (04/03/11) פרופ' הלל ויס
20:10 (14/11/10) אורחים כותבים 08
סמינר חנוכה למנהיגות ישראלית צעירה ברוח תורת הרב יהודה לאון אשכנזי (מניטו) בהשתתפות הרב אורי שרקי וח"כ ציפי חוטובלי כ"ט כסלו – א' טבת, התשע"א כל הפרטים כאן:
חיפוש באתר
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
מטה יהודי לאומי  
תת 2010 - ארכיון 01  
תת 2010 - ארכיון 02  
תת 2010 - ארכיון 04  
תת 2010 - ארכיון 05  
תת 2010 - ארכיון 06  
תת 2010 - ארכיון 07  
תת 2010 - ארכיון 08  
תת 2010 - ארכיון 09  
תת 2010 - ארכיון 10  
תת 2010 - ארכיון 11  
תת 2011 - ארכיון 01 ינואר  
תת 2011 - ארכיון 02  
תת 2011 - ארכיון 03  
תת 2011 - ארכיון 04  
תת 2011 - ארכיון 05  
תת 2011 - ארכיון 06  
תת 2011 - ארכיון 07  
תת 2011 - ארכיון 08  
תת 2011 - ארכיון 09  
תת 2011 - ארכיון 10  
תת 2012 - ארכיון 01 ינואר  
תת 2012 - ארכיון 02  
תת 2012 - ארכיון 03  
תת 2012 - ארכיון 04  
תת 2012 - ארכיון 05  
תת 2012 - ארכיון 06  
תת 2012 - ארכיון 07  
תת 2012 - ארכיון 08  
תת 2012 - ארכיון 09  
תת 2012 - ארכיון 10  
תת 2012 - ארכיון 11  
תת 2013 - ארכיון 01 ינואר  
תת 2013 - ארכיון 02  
תת 2013 - ארכיון 03  
תת 2013 - ארכיון 04  
תת 2013 - ארכיון 05  
תת 2013 - ארכיון 06  
תת 2013 - ארכיון 07  
תת 2013 - ארכיון 08  
תת 2013 - ארכיון 09  
תת 2013 - ארכיון 10  
תת 2013 - ארכיון 11  
תת 2013 - ארכיון 12  
תת 2014 - ארכיון 01 ינואר  
אודותינו
 
19:25 (12/02/11)
שאול כהן
 
 
13:18 (15/07/10)
אורחים כותבים 15
בפורטל האינטראקטיבי החדש מבית gov.il, הילדים יכולים ללמוד כיצד לנהל תקציב ואיך להיות אזרחים פעילים. למידה על ניהול כספים נכון, רכישת כלים לצריכה נבונה של המדיה, למידה על אזרחות פעילה, מידע להורים ולמורים. היוזמים והמקימים: "ממשל זמין" ועמותת "סנונית"
 
 
מסמכי ויקיליקס מגלים כי מיד לאחר השמדת אתר הכור הגרעיני בדיר א-זוהיר, החלה סוריה לחמש סוללות טילים כימיים ניידים כחלק מהכנותיה להגיב על התקיפה.
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תחקיר מקור ראשון החליט לראיין ולגבות עדות מהאזרחים שהותקפו בפיגוע באזור אילת מאחר וצהל לא עשה זאת. העדויות הן חד משמעיות: חיילים מצרים ירו עליהם וגם ירו עליהם מחבלים מהעמדה המצרית בשיתוף פעולה מלא של המצרים.
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
מחצית השנה לאחר הטבח המזעזע שביצעו אמג'ד וחכים עוואד מעווארתא, בו רצחו באכזריות את חמשת בני משפחת פוגל בישוב איתמר, הכניס הבוקר (א) המנהל האזרחי את בני משפחת הרוצחים – חמולת עוואד - למסיק זיתים בתוך גדרות הישוב איתמר.
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
23:07 (09/08/11)
צביאל שפר
"יש עלייה גדולה מאוד במספר החילוניות שטובלות", היא מספרת. "הן חוזרות וטוענות שזה עושה להן טוב. בשנה־שנתיים האחרונות אני רואה את זה הרבה יותר מבעבר, יש נהירה של נשים שאין להן כלל מושג בדת.
 
 
05:40 (30/08/11)
אמונה חרות
הכתב מסיים במשפט: "אם הנטיה ימינה תמשך אנו נמצא בבעיה" ופרופסור דניאל בר טוב מאוני ת"א - "שר החינוך חייב להתעורר, כדי שהדור לא ילך לדרך ללא מוצא"
 
 
18:15 (13/01/11)
שאול כהן
שיחה עם סוזי דים: דו"ח חדש קובע: אפילו בנושא ערביי ישראל, נושא הדגל של ישראל ביתנו, יש פער גדול - לטובת הליכוד. הפער בגודל (כ- 1:2) בין מפלגת השלטון למפלגתו של ליברמן - אינו מסביר את הפער העצום בהישגים: כמעט פי 3 לטובת הליכוד
 
 
16:26 (19/01/12)
שאול כהן
שיחה עם עמנואל שילה, עורך העיתון "בשבע" ועיתונאי 15 שנה שמציע למתנחלים מתפקדי הליכוד לאיים על נתניהו: או לאשר את חוק ההסדרה של ישובי יהודה ושומרון, או להצביע בעד פייגלין