יום ו', כה’ בניסן תשע”ד
איראן תעמוד בראש התוכנית לזכויות נשים בעולם
וידאו מהר הבית: ערבים תוקפים ישראלים. והשוטרים?
פאדיחה: מפציצים רוסיים טסו 1000 ק"מ לפני שנתגלו
מחבלי הפתח - מסוכנים יותר ממחבלי המחאס
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
האם צריך לפטר את אהרונוביץ' בגלל מחדל הר הבית?
 
 
 
 
 
מוצניק - שירותי רכב
 
 
 
אנחנו גם בפייסבוק - תעשו "לייק"

 
וידיאו: אימה על הר הבית המשטרה חסרת אונים - ומוציאה את היהודים
הר הבית בורח לנו מהידיים וזה הופך גרוע מיום ליום. יהודים חוששים לחייהם, ילדים בוכים מרוב פחד והמשטרה? היא סוגרת סביבם רצועה ומבריחה אותם החוצה. אז תגידו לנו אתם, מי באמת שולט בהר? צפו באימה על הר הבית.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
וידיאו, ערבייה נוצריה חושפת את השקרים והאכזריות ברשות 'הפלסטינית'
הכירו את כריסטי - ערבייה צעירה שהשתתפה בכינוס שנערך באוניברסיטת אופסלה לפני מספר ימים, ודיברה על זכויות האדם ברשות הערבית: "הרשות הפלשתינית מתנהלת כמו ארגון מאפיה... אומרים שיש טיהור אתני ברשות הפלשתינית והכיבוש הישראלי אכזרי והורג פלשתינים. אז כיצד זה שמספר המוסלמים גדל בשטחים באופן משמעותי? ...נוצרים מגורשים מרמאללה ומבית לחם - נשים נרצחות... האסלאם שולט כאן".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
בניין קולנוע חן בחיפה - יהפוך למרכז תרבות ומורשת 'פלסטינית'
קולנוע חן בחיפה יהפוך למרכז "תרבות ומורשת פלסטינית"? הבניין המיתולוגי נמצא ברחוב שבתאי לוי בחיפה, הוא נמכר ע"י עמותת נאמני מכבי חיפה לגורמים ערביים בראשות עזמי בשארה, שגייס כספים מקאטר כדי להקים במקום מוזיאון "פלסטיני".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כך אנו מממנים את השמדתנו באמצעות ענני כימיקלים
אג'נדה 21: מרססים כדי לחסל את האנושות. התגלה מקור המימון לכמטריילס, ענני הכימיקלים, לחיסול האנושות. תקציב נשיאותי סודי למימון כמטריילס התגלה והקונגרס מעביר מיליארדי דולרים למימון הכמטריילס, הריסוס של השמים במתכות כבדות, וירוסים וחיידקים. לא רק בארה"ב. העדויות הן מרחבי העולם. אנחנו, מממנים את חיסולינו הפיזי ואף העולם הזה. תראו את רמות המתכות הכבדות באוויר, שגבוהות בהרבה מהמותר.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כואבים את מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור
עמותת מגן לעורף מרכינה את ראשה בכאב עמוק על מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור, חבר וידיד נאמן. ראובן ניחן בעין בוחנת ונוקבת, שלא נרתע מלהביע את עמדותיו גם, ובעיקר, כאשר הן סתרו את הדעות והחשיבות המקובלות, ולא אחת המקובעות. תנחומינו למשפחתו. יהי זכרו ברוך.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אנט חאסכייה עושה הסברה ישראלית - וגורמת למראיינת פרו 'פלסטינית' להתאכזב
הכירו את אנט חאסכייה, ערבייה-ישראלית מוסלמית, פעילה חברתית למען השתלבותם המלאה של ערביי ישראל במדינת ישראל. בשבוע שעבר התראיינה ל'רדיו שבדי' ע"י מראיינת פרו 'פלסטין', אנט מאוד אכזבה את המראיינת אחרי שאמרה לה שהיא גאה ואוהבת את ישראל. ומה אמרה על טיבי וזועבי שגרם למראיינת להיות פעורת פה?
תגובות: -1   צפיות: -1
השר הרשקוביץ שר המדע הודף את תוקפי הדו"ח של השופט לוי ומזכיר: דו"ח ששון היה דו"ח פוליטי מראשיתו ועד סופו, אבל הדו"ח של השופט אדמונד לוי רציני ומעמיק. רוב חברי הממשלה תומכים בדו"ח השופט לשעבר אדמונד לוי בעניין ההתיישבות ביהודה ושומרון אך טליה ששון ועוד פעילי שמאל רדיקלי מתנגדים לדו"ח בחריפות גדולה. הדו"ח גם מוטמע וגם להורדה.
18:45 (09/07/12) עיתונאי הבית

הדו"ח המלא מוטמע כאן: *אובייקט:ק* http://www.scribd.com/doc/99574537/Kr8-Edmond-Levi-Yesha שר המדע, הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ', החבר בועדת השרים לענייני התיישבות, מתייחס ביומן ערוץ 7 לדו"ח השופט אדמונד לוי ומסקנותיו התומכות בהתיישבות היהודית ביו"ש. לדבריו אין מקום להשוואה בין דו"ח זה לקודמו, דו"ח טליה ששון."מי שיעבור על דו"ח ששון ויקרא את הדו"ח המעמיק הנוכחי יראה שדו"ח ששון לא מגיע לקרסוליו. מיד ברור שזה לא אותו דבר. דו"ח ששון הוא דו"ח פוליטי של מי שהתמודדה על מקום ברשימת מרץ. זה היה דו"ח פוליטי מתחילתו ועד סופו, ואילו כאן יש דו"ח של שופט עליון בדימוס, שופטת מחוזית ואלן בייקר שכידוע אינו ממועצת יש"ע... אלא מי שעמד מאחורי הסכמי אוסלו. הדו"ח מגיע למסקנות ההגיוניות לעומת המסקנות האבסורדיות שאליהן הגיע דו"ח ששון שקבע שישובים שהוקמו על ידי הממשלה הם בלתי חוקיים בגלל עניין טכני של חתימה כזו או אחרת".השר הרשקוביץ מזכיר כי אלו היו זה מכבר טענותיו של הימין. "מזמן טענו שהדו"ח ההוא מופרך מיסודו, ואילו כאן מופיע ספר רציני ראוי וארוך". בעקבות פרסום דו"ח השופט לוי נתכוונת חברת הכנסת חוטובלי להניח על שולחן הכנסת הצעת חוק הקוראת לאמץ בחוק את המלצות השופט. בעקבות פרסום המלצות דו"ח אדמונד לוי, תניח ח"כ ציפי חוטובלי על שולחן הכנסת הצעת חוק המאמצת את עקרונות הדו"ח.הצעת החוק מבקשת לחייב הקמת טריבונל שיפוטי ביו"ש, שידון בענייני בעלות במקרקעין ביו"ש, הקמת מרשם מקרקעין ישראלי לאדמות יו"ש, החלת תקנת השוק הישראלית ביו"ש (כשמקרקעין נקנים בתמורה ובהסתמך על המרשם בתום לב, הרכישה מוכרת אף אם הבעלים הוא לא זה שמכר). בנוסף גם תכלול ההצעה דרישה להחלת חוק התכנון והבנייה על יהודה ושומרון. שר הפנים אלי ישי (ש"ס) בירך על מסקנות דו"ח הוועדה שמינה ראש הממשלה בראשות השופט אדמונד לוי, לבחינת מעמד הבנייה בגדה המערבית. "הגיע העת שיתוקן העיוות שייצר דו"ח טליה ששון ולומר בריש גלי כי ההתיישבות ביהודה ושומרון אינה דבר המתנגש עם החוק, אלא עולה בקנה אחד עם רוח הציונות והיהדות". חבר הכנסת עתניאל שנלר, אשר עמד בראשות ועדת המשנה לבחינת דו"ח טליה ששון, תוקף את טענות "שלום עכשיו" כי השופט לוי וחברי הועדה "עבדו בשירות הימין" ומכנה אותן "צבועות ומתחסדות, בהתחשב במינויה של טליה ששון, המשפטנית נציגת מרצ והמפלגות הערביות"."עזות המצח של שלום עכשיו וטליה ששון כנגד ועדה בראשות שופט עליון, מוכיחה עד כמה רוממות החוק בגרונם, כל עוד החוק מפורש לפי טעמם", מוסיף שנלר.בהתייחס לדו"ח השופט לוי, אמר ח"כ שנלר כי " לצד ההכרח בקידום השיח עם הפלסטינים ושמירת החוק, על הממשלה לאמץ את הדו"ח ולהופכו מחוות דעת משפטית – לאופרציה מעשית – בכל הקשור להתנהלות המינהל האזרחי ביהודה ושומרון". ח"כ שלמה מולה אמר היום בתגובה לדו"ח ועדת המאחזים של השופט לוי, "אני מזהיר את ראש הממשלה והשרים לא לאמץ את הדו"ח של אדמונד לוי מכיוון שזה יקבור סופית את תהליך השלום". "הדו״ח של אדמונד לוי נראה כדו"ח מוזמן של הימין הקיצוני. הדו"ח פוגע קשות בתדמיתה של מדינת ישראל ומונע כל אפשרות של התקדמות לכיוון תהליך השלום. הדוח הזה רק מחזק את ההתפרעויות של המתנחלים ונותן גושפנקה לעבירה על החוק". אוסף מקורות: ynet, inn, walla

 
הדו"ח המלא להורדה - 3.2 מגה