יום ד', כג’ בניסן תשע”ד
חני לוז לנתן זהבי: יש לך פה ג'ורה מתלהם
נערות - מכרו כליות תמורת תשלום בטורקיה
הרשות הערבית תקרוס - 100,000 עובדים יציפו אותנו
משבר: מחיר הקקאו מזנק ומכפיל את עצמו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
האם צריך לפטר את אהרונוביץ' בגלל מחדל הר הבית?
 
 
 
 
 
מוצניק - שירותי רכב
 
 
 
אנחנו גם בפייסבוק - תעשו "לייק"

 
וידיאו, ערבייה נוצריה חושפת את השקרים והאכזריות ברשות 'הפלסטינית'
הכירו את כריסטי - ערבייה צעירה שהשתתפה בכינוס שנערך באוניברסיטת אופסלה לפני מספר ימים, ודיברה על זכויות האדם ברשות הערבית: "הרשות הפלשתינית מתנהלת כמו ארגון מאפיה... אומרים שיש טיהור אתני ברשות הפלשתינית והכיבוש הישראלי אכזרי והורג פלשתינים. אז כיצד זה שמספר המוסלמים גדל בשטחים באופן משמעותי? ...נוצרים מגורשים מרמאללה ומבית לחם - נשים נרצחות... האסלאם שולט כאן".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
בניין קולנוע חן בחיפה - יהפוך למרכז תרבות ומורשת 'פלסטינית'
קולנוע חן בחיפה יהפוך למרכז "תרבות ומורשת פלסטינית"? הבניין המיתולוגי נמצא ברחוב שבתאי לוי בחיפה, הוא נמכר ע"י עמותת נאמני מכבי חיפה לגורמים ערביים בראשות עזמי בשארה, שגייס כספים מקאטר כדי להקים במקום מוזיאון "פלסטיני".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כך אנו מממנים את השמדתנו באמצעות ענני כימיקלים
אג'נדה 21: מרססים כדי לחסל את האנושות. התגלה מקור המימון לכמטריילס, ענני הכימיקלים, לחיסול האנושות. תקציב נשיאותי סודי למימון כמטריילס התגלה והקונגרס מעביר מיליארדי דולרים למימון הכמטריילס, הריסוס של השמים במתכות כבדות, וירוסים וחיידקים. לא רק בארה"ב. העדויות הן מרחבי העולם. אנחנו, מממנים את חיסולינו הפיזי ואף העולם הזה. תראו את רמות המתכות הכבדות באוויר, שגבוהות בהרבה מהמותר.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כואבים את מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור
עמותת מגן לעורף מרכינה את ראשה בכאב עמוק על מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור, חבר וידיד נאמן. ראובן ניחן בעין בוחנת ונוקבת, שלא נרתע מלהביע את עמדותיו גם, ובעיקר, כאשר הן סתרו את הדעות והחשיבות המקובלות, ולא אחת המקובעות. תנחומינו למשפחתו. יהי זכרו ברוך.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אנט חאסכייה עושה הסברה ישראלית - וגורמת למראיינת פרו 'פלסטינית' להתאכזב
הכירו את אנט חאסכייה, ערבייה-ישראלית מוסלמית, פעילה חברתית למען השתלבותם המלאה של ערביי ישראל במדינת ישראל. בשבוע שעבר התראיינה ל'רדיו שבדי' ע"י מראיינת פרו 'פלסטין', אנט מאוד אכזבה את המראיינת אחרי שאמרה לה שהיא גאה ואוהבת את ישראל. ומה אמרה על טיבי וזועבי שגרם למראיינת להיות פעורת פה?
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כמובן שלא נסכים שיורידו את הסרטון לפי שיתקבל מידע חדש. גם לא נוריד את האותיות של שמות המעורבות, רק מי שיש לו לחץ ועניין להתייחס - יתייחס, ואחרים לא יתייחסו. אני מאוד מאוד מעריכה מכל הלב את: דורון בלדינגר, ד"ר חיים סדובסקי, עו"ד ורד כהן ועו"ד רענן בר און שהתנדבו להילחם על הצדק.
10:43 (25/02/11) שאול כהן

תמונה: המהנדס דורון בלדינגר שיחה עם אילנה ראדה *אודיו:240129-J7hMaB22pV&אדה תומכת בסרטון.mp3*להורדה: אילנה ראדה תומכת בסרטון.mp3 להטמעה: http://www.kr8.co.il/BRPortalStorage/a/24/01/31-LNbhX5hJBc.mp3 אילנה ראדה מגיבה בעקבות הסרטון שהציג ראיות כנגד ילדים, כגון תיאום עדויות, יצירת אליבי, קשירה לזירת הרצח ועוד. ראינו השבוע את הסרטון שנעשה ע"י מר בלדינגר שבו ובסרטון מבקשים מבני נוער שהיו, לבוא ולספר את מה שהם יודעים. האם את שותפה, האם את מסכימה עם המהלך הזה? אני מסכימה עם המהלך הזה, נודע לי עליו עוד לפני שעלה לאינטרנט ומכיוון שהדברים אינם עבירה על החוק, אנחנו מבקשים לתת לילדים את המקום, לבוא ולדבר. אנחנו מבקשים לדעת מי רצח את תאיר. האם את מקבלת את בקשת מערכת החינוך בקצרין להוריד את הסרטון בגלל שהוא יוצר היסטריה בין הילדים? אינני מקבלת את בקשתם ולו רק משום שאף אחד לא התייחס לבקשות שלי. 4 שנים אני נלחמת לבד. אני ומשפחתי לבד. בלי עזרתם, הם לא יכולים לבקש ממני עזרה. כל עוד אינני פוגעת ישירות באף אחד ואינני כופה על אף אחד. מי שירצה לדבר, ידבר. ואם לא, לא. מה דעתך על כך שפורסמו האותיות הראשונות של שמות בני נוער? אלו רק אותיות. אף אחד לא יכול להגיד שזה שם של מישהו, או משהו. אין שם הצבעה על אף אחד. מי שקשור, יבין את המשמעות של זה. אנחנו נותנים פתח לילדים שיתייחסו לדברים בסרטון. אני רואה תופעה הולכת וגדלה של אנשים שמתנדבים ונותנים מזמנם ומכספם. יש את עורכי הדין שפיגל ויש את דורון בלדינגר וד"ר סדובסקי ויש את עורכת הדין ורד כהן ועורך הדין רענן בר און שהגישו השבוע את הבג"ץ. שפיגל לא עושה את זה באופן התנדבותי. אז בו נוציא את שפיגל מהתמונה. אבל זה לא מעורר התפעלות שהאנשים שכן עשו בהתנדבות, בשביל הצדק? מאוד. אני מאוד מעריכה את זה. אלו לא דברים שמבחינתי מובנים מאליהם. האנשים האלה לא קשורים אלי, לא חייתי בקרבם, והדבר לא היה קשור אליהם והם לוקחים את זה כאמות מוסר לחברה... כולי הערכה אליהם. הערכה מכל הלב. זו עזרה גדולה מאוד. כי אני כגוף פרטי לא יכולה לעשות דבר. לא תמיד שומעים אותנו. לכן כשבאים עורכי דין ונותנים מזמנם הפרטי... יש לי הוקרה, תודה ואני מקווה כשהסוף יבוא, אהיה מוכנה ביחד איתם, גם להילחם למען אחרים. האם את מודעת לעובדה שהמלחמה שלך, יש לה השפעה על החברה הישראלית? אמרו שלא יכול להיות שילדים יפגעו בילדים. מה את חושבת על המעמד הציבורי שלך? אני לא מבקשת מעמד ציבורי. מההתחלה אני נלחמת למען הצדק, למען הבת שלי. נתקלתי בהרבה שאמרו שלא יכול להיות שאלו ילדים. אבל היום אנחנו רואים מה ילדים עושים דרך האינטרנט, איך שהם פוגעים דרך הפייסבוק. בשבוע שעבר נרצח ילד ברהט בגלל קנאה. וילדים יכולים להשמיד ראיות. יכולים לבוא לשבעה לדבר עם ההורים ואלו ילדים בני בית. וילדים ערערו נפשו של ילד דרך הפייסבוק, עד שהלך והתאבד. אי אפשר להגיד שילדים לא עושים. ילדים עושים הכול. הכול. הבה נקווה שסוף סוף נראה צדק של הדבר הזה. זו לא דרך קלה. להילחם נגד גופים ומערכות גדולים כאלה, זה לא קל. אבל אם אנחנו נלך יד ביד ועוד אחד ועוד אחד, אנחנו נגיע למטרה שלנו. שהחברה שלנו תהיה יותר טובה. הדאגה שלנו כלפי כל הילדים. לא כל אחד באופן אישי לילדים שלו.

 
ד"ר חיים סדובסקי