יום ש', כג’ באב תשע”ו
בגלל הכיבוש? מוסלמים רצחו 150 אלף נפש ב- 2015!
הוסתרה עדותו של ראש היחידה לאבטחת אישים!
ברכה והצלחה לכל מי שמסייע להקים בית בישראל
דירה לזוג בקריית שמונה: 330 ש"ח ללילה בלבד!
תגובות: 0   צפיות: 701
שמאלנים מאיימים בהפיכה צבאית
 
 
 
הביצה הסורית מעולם לא הייתה כה טובענית: אירן מחישה כוחות קומנדו למערכה בקלמון על גבול סוריה-לבנון
תגובות: -1  צפיות: -1
 
עצמאות 2015: ישראל מעצמה כלכלית ודמוגרפית
תגובות: -1  צפיות: -1
 
ממשלת ישראל מסרבת להעלות אח של חייל אתיופי שקיבל צל"ש
תגובות: -1  צפיות: -1
כמובן שלא נסכים שיורידו את הסרטון לפי שיתקבל מידע חדש. גם לא נוריד את האותיות של שמות המעורבות, רק מי שיש לו לחץ ועניין להתייחס - יתייחס, ואחרים לא יתייחסו. אני מאוד מאוד מעריכה מכל הלב את: דורון בלדינגר, ד"ר חיים סדובסקי, עו"ד ורד כהן ועו"ד רענן בר און שהתנדבו להילחם על הצדק.
10:43 (25/02/11) שאול כהן

תמונה: המהנדס דורון בלדינגר שיחה עם אילנה ראדה *אודיו:240129-J7hMaB22pV&אדה תומכת בסרטון.mp3*להורדה: אילנה ראדה תומכת בסרטון.mp3 להטמעה: http://www.kr8.co.il/BRPortalStorage/a/24/01/31-LNbhX5hJBc.mp3 אילנה ראדה מגיבה בעקבות הסרטון שהציג ראיות כנגד ילדים, כגון תיאום עדויות, יצירת אליבי, קשירה לזירת הרצח ועוד. ראינו השבוע את הסרטון שנעשה ע"י מר בלדינגר שבו ובסרטון מבקשים מבני נוער שהיו, לבוא ולספר את מה שהם יודעים. האם את שותפה, האם את מסכימה עם המהלך הזה? אני מסכימה עם המהלך הזה, נודע לי עליו עוד לפני שעלה לאינטרנט ומכיוון שהדברים אינם עבירה על החוק, אנחנו מבקשים לתת לילדים את המקום, לבוא ולדבר. אנחנו מבקשים לדעת מי רצח את תאיר. האם את מקבלת את בקשת מערכת החינוך בקצרין להוריד את הסרטון בגלל שהוא יוצר היסטריה בין הילדים? אינני מקבלת את בקשתם ולו רק משום שאף אחד לא התייחס לבקשות שלי. 4 שנים אני נלחמת לבד. אני ומשפחתי לבד. בלי עזרתם, הם לא יכולים לבקש ממני עזרה. כל עוד אינני פוגעת ישירות באף אחד ואינני כופה על אף אחד. מי שירצה לדבר, ידבר. ואם לא, לא. מה דעתך על כך שפורסמו האותיות הראשונות של שמות בני נוער? אלו רק אותיות. אף אחד לא יכול להגיד שזה שם של מישהו, או משהו. אין שם הצבעה על אף אחד. מי שקשור, יבין את המשמעות של זה. אנחנו נותנים פתח לילדים שיתייחסו לדברים בסרטון. אני רואה תופעה הולכת וגדלה של אנשים שמתנדבים ונותנים מזמנם ומכספם. יש את עורכי הדין שפיגל ויש את דורון בלדינגר וד"ר סדובסקי ויש את עורכת הדין ורד כהן ועורך הדין רענן בר און שהגישו השבוע את הבג"ץ. שפיגל לא עושה את זה באופן התנדבותי. אז בו נוציא את שפיגל מהתמונה. אבל זה לא מעורר התפעלות שהאנשים שכן עשו בהתנדבות, בשביל הצדק? מאוד. אני מאוד מעריכה את זה. אלו לא דברים שמבחינתי מובנים מאליהם. האנשים האלה לא קשורים אלי, לא חייתי בקרבם, והדבר לא היה קשור אליהם והם לוקחים את זה כאמות מוסר לחברה... כולי הערכה אליהם. הערכה מכל הלב. זו עזרה גדולה מאוד. כי אני כגוף פרטי לא יכולה לעשות דבר. לא תמיד שומעים אותנו. לכן כשבאים עורכי דין ונותנים מזמנם הפרטי... יש לי הוקרה, תודה ואני מקווה כשהסוף יבוא, אהיה מוכנה ביחד איתם, גם להילחם למען אחרים. האם את מודעת לעובדה שהמלחמה שלך, יש לה השפעה על החברה הישראלית? אמרו שלא יכול להיות שילדים יפגעו בילדים. מה את חושבת על המעמד הציבורי שלך? אני לא מבקשת מעמד ציבורי. מההתחלה אני נלחמת למען הצדק, למען הבת שלי. נתקלתי בהרבה שאמרו שלא יכול להיות שאלו ילדים. אבל היום אנחנו רואים מה ילדים עושים דרך האינטרנט, איך שהם פוגעים דרך הפייסבוק. בשבוע שעבר נרצח ילד ברהט בגלל קנאה. וילדים יכולים להשמיד ראיות. יכולים לבוא לשבעה לדבר עם ההורים ואלו ילדים בני בית. וילדים ערערו נפשו של ילד דרך הפייסבוק, עד שהלך והתאבד. אי אפשר להגיד שילדים לא עושים. ילדים עושים הכול. הכול. הבה נקווה שסוף סוף נראה צדק של הדבר הזה. זו לא דרך קלה. להילחם נגד גופים ומערכות גדולים כאלה, זה לא קל. אבל אם אנחנו נלך יד ביד ועוד אחד ועוד אחד, אנחנו נגיע למטרה שלנו. שהחברה שלנו תהיה יותר טובה. הדאגה שלנו כלפי כל הילדים. לא כל אחד באופן אישי לילדים שלו.

 
ד"ר חיים סדובסקי..
 


צור קשר | טיפים, עצות והמלצות | חדשות ודעות | "וידאו - כל הדיווחים" | smartcapital.co.il פורקס | קידום אתרים! | טפסי מס הכנסה


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS