יום ש', ט’ באדר תשע”ה
2 הצדדים הערבים משתוללים בירי חסר אבחנה באזור הגבול
ברכה והצלחה לכל מי שמסייע להקים בית בישראל
רוצה מזוזה יפה ומהודרת? כאן!
סקרים: הימין יורד אך שלטון השמאל רחוק
תגובות: 0   צפיות: 683
 
 
האם נתניהו יצרף את בוז'י וציפי לקואליציה שלו?
 
 
 
הרצוג: ''החיבור עם לבני הוא חיבור מנצח''
תגובות: -1  צפיות: -1
 
סרטון - ח"כ גילאון בעימות עם ד"ר קידר: אתה חושב שאתה סוג עילית?
תגובות: -1  צפיות: -1
 
סרטון - מירי רגב נותנת שיעור למראיינת ה''משחקת אותה'' במקצועיות, כאילו אינה מבינה משמאלה ומימינה
תגובות: -1  צפיות: -1
 
תיעוד מרהיב: צה"ל באוויר ובים
תגובות: -1  צפיות: -1
 
ירון לונדון: הרצוג לא איש ישר
תגובות: -1  צפיות: -1
 
רשימת הארגונים האנטישמיים שתורמים למפלגת העבודה
תגובות: -1  צפיות: -1
 
רמספלד מותח ביקורת חריפה על התנהלות הבית הלבן לנאום נתניהו בקונגרס
שר ההגנה לשעבר, דונלד רמספלד: "אני מזועזע ממה שהבית הלבן עושה, ואני מתפתה לומר שהתגובה של הממשל לנאום בוטה ודוחה. אסתפק ואומר שהממשל נוקט גישה שאינה הולמת דיפלומטים בסוגיה הזאת. זה מצער אותי, כי זה עושה רושם של פגיעה ביחסים עם בעלת ברית חשובה. זה בדיוק מה שהאיראנים רוצים שיקרה, וזה בטח מעודד אותם, אך מדובר בגישה בלתי מקצועית''.
22:22 (27/02/15) אורי ברגר
תגובות: 0   צפיות: 80
"גם אם תתנו לנו את ירושלים לא יהיה שלום"
כתב nrg יצא לביקור במחנה הפליטים בלאטה, ופגש את מ' המבוקש ע"י ישראל והרשות גם יחד: "כאן נולדים עם הנשק בידיים, וחייבים להילחם כי זאת הדרך". על האכזבה מאבו מאזן: "הרשות לא מטפלת נכון בתושבי מחנות הפליטים"
10:47 (28/02/15) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 23
ברק חוסיין אובמה הוליך שולל את מדינת-ישראל
הממשל האמריקאי הנוכחי לא איבד את הראש. הנשיא האמריקאי פועל על-פי מדיניות סדורה בעזרת יועצים אסלאמיסטים בעלי נטיות רדיקליות שהתאספו סביבו. ברק חוסיין אובמה עצמו התחנך על ברכי השמאל האמריקאי הקיצוני הרואה במדינות-המערב כוח לבן מדכא שעבר-זמנו. אובמה למעשה הטיל פצצה-אידיאולוגית על העם האמריקאי כולו. והשאלה היא, כמה זמן ייקח עד שהענן הרדיואקטיבי הזה יפוג מעל ארה"ב. במסגרת הזו, נאחל נסיעה טובה לראש-הממשלה במסעו לארה"ב.
06:51 (28/02/15) מוטי מסין
תגובות: 2   צפיות: 81
דו"ח המבקר – הפרק החסר
מה שהמבקר לא כתב: שיווק קרקעות מדינה במערב השומרון ובשטח החולש על נמל התעופה בן-גוריון הוא ככל הנראה הפתרון היחיד האפשרי למצוקת הדיור וליוקר הדירות בשטח שממערב לו, בואכה קו החוף. מי שמתנגד לפתרון זה אינו מתכוון באמת להוזיל את הדירות, אלא להשאירן יקרות, ובלבד שלא תהיה בנייה יהודית במרחק כחצי שעה נסיעה מתל-אביב.
17:47 (27/02/15) ד"ר רון בריימן
תגובות: 2   צפיות: 53
עדכון סקרים: השמאל עקף את הימין, אך הרצוג עדיין זקוק לנס!
במהלך החודשיים האחרונים ירדו מפלגות הימין מ-46 מנדטים ל-40, ואילו מפלגות השמאל עלו מ-39 מנדטים ל-41. ולמרות זאת, הרצוג עדיין זקוק לנס כדי לאיים על עליונותו של נתניהו.
14:28 (27/02/15) אהוד פרלסמן
תגובות: 0   צפיות: 112
סירטון תעמולה של הרצוג מערב את יחידה 8200 בתעמולת הבחירות
לראשונה בחיי אני נתקל בסירטון מהסוג הזה, כאשר כמה מיוצאי היחידה מהללים ומשבחים את הרצוג בתפקידו ביחידה, ומציגים אותו כמנהיג ביטחוני שיידע לקבל החלטות קשות בנושא. המדהים הוא שהמהללים לא הכירו אותו כלל וכלל בעבודתו ביחידה. אכן, אין כבר בושה.
10:24 (27/02/15) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 84
צפו: משרד החינוך מממן ערבים להתפרע בהר הבית
רבים שואלים: איפה הכסף? אז הנה מצאנו חלק ממנו - בהר הבית. בתי ספר ערבים המתוקצבים על ידי משרד החינוך מביאים את תלמידיהם להר הבית, כדי להלחם ביהודים. צוות בתי הספר משלהבים את התלמידים והתלמידות בססמאות נגד ה'כופרים' ומסיתים אותם להציק ליהודים בהר הבית - הכל על חשבון שעות לימודים ובמימון משרד החינוך, שבראשו עומד בנימין נתניהו. יש לזכור שבהוראת ראש הממשלה בנימין נתניהו משטרת ישראל מגבילה קבוצות יהודים ולא מאפשרת כניסת כיתות שלמות של תלמידי בתי ספר יהודים עם צוותי ההוראה שלהם. ואנחנו שואלים את בנימין נתניהו: מי מחלק את ירושלים?
09:36 (27/02/15) אסף בן שלמה
תגובות: 0   צפיות: 51
מבזקי חדשות מהאזור: מחסור חמור בחיילים מאלץ את צבא סוריה להטיל לחזיתות הלחימה חיילים לא מאומנים
-צבא סוריה ממשיך במתקפתו לאורך כל דרום סוריה, ללא הצלחה יתרה. -מפקד חזית הדרום בארגון ג'באהת אלנוצרה נהרג. -פצועים לצבא לבנון בחילופי אש עם חמושים סורים על הגבול עם סוריה. -אלג'זירה חושף מרכז פיקוד אירני גדול בצפון סוריה.
00:44 (27/02/15) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: 0   צפיות: 168
ברקע השמועות על חיסול מנהיג דאעש-המודיעין האמריקאי חושף: כך מתנייד אלבגדאדי בין סוריה ועירק. חייו של מבוקש צמרת
- דיווחים לא מאושרים על חיסול מנהיג דאעש. - קצין מודיעין עירקי מביא פרטים אודות סדר התניידותו של המנהיג של דאעש. - יחידת אבטחה מיוחדת מנהלת את כל סדר התנועה של המנהיג. - המנהיג העירקי שאינו סומך על ערבים מקיף עצמו בשומרי ראש מלאומים שונים.
10:19 (26/02/15) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: 2   צפיות: 260
הנה התרשים המומלץ לנאום נתניהו / אריה יצחקי
סוף סוף נאמרת האמת הקשה על תכנית הגרעין האיראנית. איראן היא לא מדינת סף גרעינית כמו שמנסים למכור לכם האמריקאים ובעלי בריתם, איראן היא מדינה גרעינית מזה מספר שנים ויש ברשותה פצצות אטום נשאות טילים ארוכי טווח. נקווה שלראש הממשלה יהיה האומץ להציג את נתוני האמת בעת נאומו בקונגרס.
10:07 (26/02/15) קבוצת אורה
תגובות: 3   צפיות: 351
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות עמודה שמאלית
סרטון -רודי ג'וליאני בזעם מבקר את אובמה ו''מחסל'' את הפוליטיקה הכושלת שלו
רודי ג'וליאני בנאום חוצב להבות, ''משיל'' את בגדיו ונוצותיו של המוסלמי בבית הלבן. ג'וליאני מגנה את אובמה על החולשה והאי אחריות בדרך בה הוא מנהל את הפוליטיקה כנגד האיום העולמי מהאיסלם הרצחני והתמיכה שלו באירן גרעינית. אובמה לא רוצה להודות בארגון האיסלמי הרצחני העורף ראשים של חפים מפשע, ארגון השורף אנשים, ארגון האונס נשים, רוצח נשים ילדים זקנים וטף, ארגון המחסל יהודים בעולם כשאובמה קורא לחיסול, ''חיסול אקראי''. מה ''ניגמר'' איתו? עם אובמה, שואל בלהט ובעצבים ג'וליאני. שווה צפייה.
19:40 (27/02/15) אורי ברגר
תגובות: 0   צפיות: 159
קיצור תולדות הקיבעון במערכת הפוליטית בישראל או איך להגמל מהחשיבה המאובנת המסווגת כל נושא ל"שמאל" או "ימין"
במשך למעלה מ 40 שנה שטפו ראשי המערכת הפוליטית את מוחנו בחצייתם את עם ישראל בארצו ל 2 מחנות עיקריים (מלבד שלל השסעים הרבים האחרים המאפיינים את עמנו ) : ימנים (תומכי א"י השלמה בעיקר , המצדדים ביד קשה למול האויב הערבי וכ"ו) ושמאלנים (מצדדי חלוקת א"י לפי מתאר קווי 67 ופשרות וויתורים למול אויבינו) . להלן ציטוט ששמעתי מפוליטיקאי חכם וראוי ,משה פייגלין: "מי שנוהג לפי רוח שטיפת המוח הזו והוא רק "ימני" בכל דבר מדדה על רגל ימין ומי ששופט כל נושא לפי האם זה "שמאלי" מדדה על רגל שמאל." בשני המקרים הם נידונו לנפילה בסופו של דבר .
11:20 (27/02/15) ישראל חר"ג
תגובות: 0   צפיות: 37
סרטון - פרופ' ריצ'ארד רובינשטיין, נביא בעירו
סרטון מתורגם לעברית ששווה צפייה. כבר ב-2010 אז נערך עם הפרופ' הראיון, ראה את הנולד ואמר רובינשטיין את כל שאנו חווים היום, כלומר לפני האביב הערבי, לפני השתוללות הטרור הג'יהדיסטי, לפני שמישהו הזכיר בנשימה אחת אירן וגרעין, בטח לפני דאע''ש וטרוף עריפת הראשים היומיומית שהם הביאו אל העולם, ובטח לפני שהבנו שמוסלמי/אמריקאי יושב בבית הלבן ומעוניין לראות ישראל מחוסלת, כי לדבריו של הפרופ'. הקמת ארץ ישראל על פי ''מומחים'' היתה טעות הסטורית שאובמה ושולחיו ''חייבים לתקן''.
05:43 (27/02/15) אורי ברגר
תגובות: 0   צפיות: 255
מוטי קרפל: פחות מנדטים לליכוד מהמחנה הציוני טוב לימין
קרפל שנחשב למומחה פוליטי שידע לנבא כמה מהלכים פוליטיים בעבר, מעריך שנתניהו ירצה להקים מפלגת קואליציה עם מפלגת בוז'י לבני - המחנה הציוני כעלה תאנה בעיניו כלפי העולם והתקשורת. לכן טוען קרפל "עדיף שהמחנה הציוני ינצח בפער קטן על הליכוד" למה? כנסו לפוסט המלא של קרפל בגוף הכתבה:
23:24 (24/02/15) עומרי מדמון
תגובות: 4   צפיות: 238
למאות אנשים כאן באתר - חופש ביטוי
אנו מאמינים בחופש ביטוי מוחלט במסגרת "כל מה שערכי. כל מה שיהודי. כל מה שציוני". יש מאות כותבים באתר ולכן אם לדעתך יש כתבות באיכות ירודה, שגויות ואפילו "הזויות" - זה בדיוק ההוכחה לכך שאנו נותנים חופש ביטוי מלא גם לדברים כאלה ואם זה לא מתאים לך - אל תקרא אותם. מי שזקוק לצנזורה של מנהלים ועורכים - מוזמן לפנות לתקשורת העויינת - שם מצנזרים ומוחקים כל מה ששיקרי והזוי - כלומר כל מה שערכי, יהודי וציוני...
08:52 (15/06/14) עורך ראשי
תגובות: 3   צפיות: 509
צור קשר   |  האסטרטגיה שלנו   |  תודות וראיונות   |  לכותבים/מראיינ ים/מנהלים חדשים   |  טפסים ושונות
אתר: דוחות וסקרים
חיפוש באתר
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: 0
צפיות: 1992
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: 0
צפיות: 704
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: 0
צפיות: 1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: 0
צפיות: 178
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1