יום א', י’ באדר תשע”ה
2 הצדדים הערבים משתוללים בירי חסר אבחנה באזור הגבול
ברכה והצלחה לכל מי שמסייע להקים בית בישראל
רוצה מזוזה יפה ומהודרת? כאן!
סקרים: הימין יורד אך שלטון השמאל רחוק
תגובות: 0   צפיות: 683
 
 
האם נתניהו יצרף את בוז'י וציפי לקואליציה שלו?
 
 
 
הרצוג: ''החיבור עם לבני הוא חיבור מנצח''
תגובות: -1  צפיות: -1
 
סרטון - ח"כ גילאון בעימות עם ד"ר קידר: אתה חושב שאתה סוג עילית?
תגובות: -1  צפיות: -1
 
סרטון - מירי רגב נותנת שיעור למראיינת ה''משחקת אותה'' במקצועיות, כאילו אינה מבינה משמאלה ומימינה
תגובות: -1  צפיות: -1
 
תיעוד מרהיב: צה"ל באוויר ובים
תגובות: -1  צפיות: -1
 
ירון לונדון: הרצוג לא איש ישר
תגובות: -1  צפיות: -1
 
רשימת הארגונים האנטישמיים שתורמים למפלגת העבודה
תגובות: -1  צפיות: -1
 
הסנאט הצביע פה אחד בעד נאום נתניהו
הסנאט העביר פה אחד החלטה המברכת את בואו של נתניהו לנאום בפני הקונגרס. בהחלטה נכתב: "זו הזדמנות מספקת לחזק את יחסי ארצות הברית וישראל, ארצות הברית נשבעת לתמוך בזכותה של ישראל להגן על עצמה מפני איומים על עצם קיומה."
03:21 (01/03/15) אורי ברגר
תגובות: 1   צפיות: 20
צפו: ערבים מוואדי ערה נגד הרצוג ולבני
אז מי נגד בוז'י ולבני? לא רק ימניים או ימניים קיצונים, בתיעוד הבא שצולם בימים האחרונים נראים ערבים תושבי וואדי ערה מפגינים נגד ביקורם המיועד של מועמדי המחנה הציוני החכי"ם לבני והרצוג במקום, המפגינים דרשו שלא יגיעו לאזור בו הם גרים "אלו נציגי הכיבוש" הם אמרו, צפו:
00:37 (01/03/15) עומרי מדמון
תגובות: 0   צפיות: 23
סכנת גירוש ל-42 משפחות
מצפה כרמים בסכנה, היישוב ספג עתירה לבג”צ מהשמאל. הנה המצב המשפטי: היישוב נבנה במקום שלטענת חלק מן המומחים היה טעות כי לדעתם, מדובר ב“קרקע פרטית” אבל בכל מקרה, ההחלטה לבנות דווקא במקום זה היתה החלטה ממשלתית – לא החלטת המתיישבים. לכן, מה שמתאים הוא להשאיר את היישוב במקומו ולתת קרקע חלופית, במקום אחר, לבעלי הקרקע (אם יש כאלה).בשום אופן אין להרוס סתם כך יישוב שלם! ביישוב כיום - 42 משפחות
23:13 (28/02/15) אברהם יהודה
תגובות: 0   צפיות: 22
אובמה איים להפיל מטוסים ישראליים - שתכננו להלום באתרים גרעיניים איראניים
תרגום מ"אלג'רידה" הכויתי: בזמן שההשקפות נחלקות באשר להשפעתו על היחסים של נאום קרוב של רה"מ הישראלי בנימין נתניהו בפני הקונגרס, החותר להזהיר את המחוקקים האמריקאיים מהסיכונים הנשקפים מעצם ההגעה להסכם עם איראן בענין תכניתה הגרעינית, חשף מקור יודע דבר ל"אלג'רידה" את עצם הסיכול שעשה הנשיא האמריקאי ברק אובמה לתכנית ישראלית להנחית מהלומה צבאית על התכנית האיראנית בשנת 2014.
19:44 (28/02/15) זיו לוי
תגובות: 1   צפיות: 214
"גם אם תתנו לנו את ירושלים לא יהיה שלום"
כתב nrg יצא לביקור במחנה הפליטים בלאטה, ופגש את מ' המבוקש ע"י ישראל והרשות גם יחד: "כאן נולדים עם הנשק בידיים, וחייבים להילחם כי זאת הדרך". על האכזבה מאבו מאזן: "הרשות לא מטפלת נכון בתושבי מחנות הפליטים"
10:47 (28/02/15) מוטי מסין
תגובות: 1   צפיות: 98
ברק חוסיין אובמה הוליך שולל את מדינת ישראל ותומך בחיסולה
הממשל האמריקאי הנוכחי לא איבד את הראש. הנשיא האמריקאי פועל על-פי מדיניות סדורה בעזרת יועצים אסלאמיסטים בעלי נטיות רדיקליות שהתאספו סביבו. ברק חוסיין אובמה עצמו התחנך על ברכי השמאל האמריקאי הקיצוני הרואה במדינות-המערב כוח לבן מדכא שעבר-זמנו. אובמה למעשה הטיל פצצה-אידיאולוגית על העם האמריקאי כולו. והשאלה היא, כמה זמן ייקח עד שהענן הרדיואקטיבי הזה יפוג מעל ארה"ב.
06:51 (28/02/15) מוטי מסין
תגובות: 3   צפיות: 257
רמספלד מותח ביקורת חריפה על התנהלות הבית הלבן לנאום נתניהו בקונגרס
שר ההגנה לשעבר, דונלד רמספלד: "אני מזועזע ממה שהבית הלבן עושה, ואני מתפתה לומר שהתגובה של הממשל לנאום בוטה ודוחה. אסתפק ואומר שהממשל נוקט גישה שאינה הולמת דיפלומטים בסוגיה הזאת. זה מצער אותי, כי זה עושה רושם של פגיעה ביחסים עם בעלת ברית חשובה. זה בדיוק מה שהאיראנים רוצים שיקרה, וזה בטח מעודד אותם, אך מדובר בגישה בלתי מקצועית''.
22:22 (27/02/15) אורי ברגר
תגובות: 0   צפיות: 114
דו"ח המבקר – הפרק החסר
מה שהמבקר לא כתב: שיווק קרקעות מדינה במערב השומרון ובשטח החולש על נמל התעופה בן-גוריון הוא ככל הנראה הפתרון היחיד האפשרי למצוקת הדיור וליוקר הדירות בשטח שממערב לו, בואכה קו החוף. מי שמתנגד לפתרון זה אינו מתכוון באמת להוזיל את הדירות, אלא להשאירן יקרות, ובלבד שלא תהיה בנייה יהודית במרחק כחצי שעה נסיעה מתל-אביב.
17:47 (27/02/15) ד"ר רון בריימן
תגובות: 2   צפיות: 81
עדכון סקרים: השמאל עקף את הימין, אך הרצוג עדיין זקוק לנס!
במהלך החודשיים האחרונים ירדו מפלגות הימין מ-46 מנדטים ל-40, ואילו מפלגות השמאל עלו מ-39 מנדטים ל-41. ולמרות זאת, הרצוג עדיין זקוק לנס כדי לאיים על עליונותו של נתניהו.
14:28 (27/02/15) אהוד פרלסמן
תגובות: 0   צפיות: 161
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות עמודה שמאלית
סרטון -רודי ג'וליאני בזעם מבקר את אובמה ו''מחסל'' את הפוליטיקה הכושלת שלו
רודי ג'וליאני בנאום חוצב להבות, ''משיל'' את בגדיו ונוצותיו של המוסלמי בבית הלבן. ג'וליאני מגנה את אובמה על החולשה והאי אחריות בדרך בה הוא מנהל את הפוליטיקה כנגד האיום העולמי מהאיסלם הרצחני והתמיכה שלו באירן גרעינית. אובמה לא רוצה להודות בארגון האיסלמי הרצחני העורף ראשים של חפים מפשע, ארגון השורף אנשים, ארגון האונס נשים, רוצח נשים ילדים זקנים וטף, ארגון המחסל יהודים בעולם כשאובמה קורא לחיסול, ''חיסול אקראי''. מה ''ניגמר'' איתו? עם אובמה, שואל בלהט ובעצבים ג'וליאני. שווה צפייה.
19:40 (27/02/15) אורי ברגר
תגובות: 0   צפיות: 204
קיצור תולדות הקיבעון במערכת הפוליטית בישראל או איך להגמל מהחשיבה המאובנת המסווגת כל נושא ל"שמאל" או "ימין"
במשך למעלה מ 40 שנה שטפו ראשי המערכת הפוליטית את מוחנו בחצייתם את עם ישראל בארצו ל 2 מחנות עיקריים (מלבד שלל השסעים הרבים האחרים המאפיינים את עמנו ) : ימנים (תומכי א"י השלמה בעיקר , המצדדים ביד קשה למול האויב הערבי וכ"ו) ושמאלנים (מצדדי חלוקת א"י לפי מתאר קווי 67 ופשרות וויתורים למול אויבינו) . להלן ציטוט ששמעתי מפוליטיקאי חכם וראוי ,משה פייגלין: "מי שנוהג לפי רוח שטיפת המוח הזו והוא רק "ימני" בכל דבר מדדה על רגל ימין ומי ששופט כל נושא לפי האם זה "שמאלי" מדדה על רגל שמאל." בשני המקרים הם נידונו לנפילה בסופו של דבר .
11:20 (27/02/15) ישראל חר"ג
תגובות: 0   צפיות: 65
סרטון - פרופ' ריצ'ארד רובינשטיין, נביא בעירו
סרטון מתורגם לעברית ששווה צפייה. כבר ב-2010 אז נערך עם הפרופ' הראיון, ראה את הנולד ואמר רובינשטיין את כל שאנו חווים היום, כלומר לפני האביב הערבי, לפני השתוללות הטרור הג'יהדיסטי, לפני שמישהו הזכיר בנשימה אחת אירן וגרעין, בטח לפני דאע''ש וטרוף עריפת הראשים היומיומית שהם הביאו אל העולם, ובטח לפני שהבנו שמוסלמי/אמריקאי יושב בבית הלבן ומעוניין לראות ישראל מחוסלת, כי לדבריו של הפרופ'. הקמת ארץ ישראל על פי ''מומחים'' היתה טעות הסטורית שאובמה ושולחיו ''חייבים לתקן''.
05:43 (27/02/15) אורי ברגר
תגובות: 0   צפיות: 293
למאות אנשים כאן באתר - חופש ביטוי
אנו מאמינים בחופש ביטוי מוחלט במסגרת "כל מה שערכי. כל מה שיהודי. כל מה שציוני". יש מאות כותבים באתר ולכן אם לדעתך יש כתבות באיכות ירודה, שגויות ואפילו "הזויות" - זה בדיוק ההוכחה לכך שאנו נותנים חופש ביטוי מלא גם לדברים כאלה ואם זה לא מתאים לך - אל תקרא אותם. מי שזקוק לצנזורה של מנהלים ועורכים - מוזמן לפנות לתקשורת העויינת - שם מצנזרים ומוחקים כל מה ששיקרי והזוי - כלומר כל מה שערכי, יהודי וציוני...
08:52 (15/06/14) עורך ראשי
תגובות: 3   צפיות: 510
צור קשר   |  האסטרטגיה שלנו   |  תודות וראיונות   |  לכותבים/מראיינ ים/מנהלים חדשים   |  טפסים ושונות
אתר: דוחות וסקרים
חיפוש באתר
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: 0
צפיות: 1992
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: 0
צפיות: 704
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: 0
צפיות: 1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: 0
צפיות: 178
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1