יום א', כח’ בשבט תשע”ו
מושחתים נמאסתם! 2000 חפים מפשע בכלא
ברכה והצלחה לכל מי שמסייע להקים בית בישראל
השב"כ: הוצאנו הודעות תוך שימוש בעינויים
רוצה מזוזה יפה ומהודרת? כאן!
תגובות: 0   צפיות: 699
 
 
מי דובר אמת בפרשת ההתעללות?
 
 
 
הביצה הסורית מעולם לא הייתה כה טובענית: אירן מחישה כוחות קומנדו למערכה בקלמון על גבול סוריה-לבנון
תגובות: -1  צפיות: -1
 
עצמאות 2015: ישראל מעצמה כלכלית ודמוגרפית
תגובות: -1  צפיות: -1
 
ממשלת ישראל מסרבת להעלות אח של חייל אתיופי שקיבל צל"ש
תגובות: -1  צפיות: -1
תודות
צרור תודות מטעם ציר הרשע עבאס/חמאס לכל מי שביודעין ובלא-יודעין מזרז את הגשמת חזונם.
09:03 (06/02/16) ד"ר רון בריימן
תגובות: 2   צפיות: 117
דמעות על האיפור
החוצפה חסרת המעצורים של השמאל, הם לא מפסיקים להסית, לא מפסיקים לשקר ולעוות, לא בוחלים בשום אמצעי בכדי לשמיץ ולעוות במה שרור כשמש. אולם ביום שמישהו מעמיד להם מראה מול הפנים, מיד בוכים בדמעות תנין. האמת המרה היא המדינת ישראל נשלטת ע״י התקשורת ובגצ ושניהם שומרים טוב טוב האחד את השני.
10:17 (07/02/16) מוטי מסין
תגובות: -1   צפיות: -1
ימים של שקר וכזב: סותמי הפיות הכי גדולים ממשיכים להיחשב "המחנה הדמוקרטי"
אורלי נוי, חברת הנהלת בצלם, שואלת על המג"בניקיות שנפגעו שלשום בשער שכם, על חומת העיר העתיקה של ירושלים, "מה עשו הצעירות הללו במדים ובנשק בלב אוכלוסייה פלסטינית בשטח כבוש", אז לגיטימי לרצות לשמוע מה יש לדויד גרוסמן, שיושב במועצה הציבורית שלה, להגיד; מנחה אחד שישאל את גרוסמן מה יש לו להגיד על מוחמד יאסין, עוד איש בצלם, על שהעלה לפייסבוק שלו תמונות של אמו ואחותו של ה"שהיד" - שרצח את שולמית קריגמן בבית חורון - מחלקות סוכריות וממתקים בלווייתו.
02:55 (07/02/16) מוטי מסין
תגובות: 2   צפיות: 36
החברים הקבועים במקהלת השמאל הליברלי הזדעקו כהרגלם משלטוננו ה"מסוכן"
גוף תרבות שיעבור על החוק (הקיים) ויעשה את אחד מהמעשים הבאים: ישלול את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית; יסית לגזענות, לאלימות ולטרור; יתמוך במאבק מזוין או במעשה טרור, של מדינת אויב או של ארגון טרור נגד מדינת ישראל; יציין את יום העצמאות או יום הקמת המדינה כיום אבל; יעשה מעשה של השחתה או ביזוי פיזי הפוגע בכבוד דגל המדינה או סמל המדינה - לא יוכל לקבל תקציב מהמדינה.
05:34 (06/02/16) מוטי מסין
תגובות: 2   צפיות: 103
היום לפני 74 שנה נרצח אברהם (יאיר) שטרן
אז כמו היום, מותר לרצוח יהודים, לא רק הגוים מקבלים זאת, גם היהודים. יום יום נרצחים יהודים בכל פינה בארץ ישראל. וכולם מקבלים הגנה מהתקשורת, מהשמאל, ומהמערכת המשפטית. קטין יהודי בודד שנקם ורצח, מקבל עונש שאף רוצח ערבי בוגר או קטין לה היה מקבל!
06:04 (05/02/16) מוטי מסין
תגובות: 4   צפיות: 81
השר ארדן: "לצערי לא יהיה גירוש של משפחות מחבלים מיו"ש לעזה"
עד מתי ימשיכו היועצים המשפטים, בגץ, השמאל והתקשורת להוליך עם שלם לשכול ואבדון! האם לא הרשות המחוקקת קובעת את החוקים. האם בגלל קומץ מתנשא ימשיכו יהודים להרצח בכל פינה בארץ ישראל. האם נמשיך לפחוד להסתובב ברחובות בזמן שחברי כנסת ערבים מעודדים טרור!
05:37 (05/02/16) מוטי מסין
תגובות: 2   צפיות: 103
חילץ רופא באפגניסטן, ויעוטר במדליית הכבוד
סניור צ'יף אדואדרד באיירס, לוחם קומנדו ימי (סילס) אמריקני בן 36, השתתף בתחילת דצמבר 2012 בפשיטה נועזת להצלת רופא אמריקני, שנחטף כמה ימים קודם לכן על-ידי טאליבן * באיירס הנו הלוחם האחד-עשר, שנותר בחיים, ומעוטר במדליית הכבוד על מעשיו באפגניסטן
22:09 (04/02/16) אביתר בן-צדף
תגובות: -1   צפיות: -1
התחממות כדור הארץ? למרות השיא של 2015 - מעלה אחת ל- 100 שנה
חסידי איכות הסביבה משתמשים בטענת "התחממות כדור הארץ", כדי לקדם את מטרתם העיקרית והיא המעבר לאנרגיה ירוקה ויקרה. גם אחרי השיא של 2015 אנחנו עדיין רחוקים מטענת "התחממות 2 מעלות ל- 100 שנה" - מרחק רב, ניתן רק לדבר על התחממות בקצב הקרוב למעלה 1 ל- 100 שנה.
15:12 (04/02/16) אהוד פרלסמן
תגובות: 5   צפיות: 77
מבזקי חדשות מהאזור - אלקודס אלערבי: מחסור עצום בלוחמים בצבא סוריה
*- אלקודס אלערבי:מחסור עצום בלוחמים בצבא סוריה. *- לא שקט באזור קלמון המערבי על גבול סוריה-לבנון. קרבות בין דאעש לאלקעידה. *- אתר לבנוני: הגנרל האירני-סולימני ישן "שנת שרון הישראלי", או במילים אחרות הוא בתרדמת. *- "עזר מצידון"-מקור מקורב לחיזבאללה מודה באלפי פצועים ואלף הרוגים.
10:18 (03/02/16) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: 0   צפיות: 297
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות עמודה שמאלית
מלים הורגות!
רצח אינו פיגוע! רוצחים אינם מחבלים! מחבלים במה? מול אויב מנהלים מלחמה, לא "מבצע" ועוד ועוד "מבצע". אספקת בטון למנהרות, אינה ל"עזה".היא לחמאס.לאויב. עכשיו ברור איך מלים הורגות?
15:09 (01/02/16) רותי איזיקוביץ
תגובות: 0   צפיות: 18
הגיגים שמ"ז
עוד כמה תגובות קצרות בדרך כלל – גם מהמותן – בנושאים גדולים כקטנים, שהציקו לי, או עניינו אותי * והפעם – הפקרות מוחלטת, מונֵע, פלסתר, אכיפת החוק ופקידה זוטרה * שבוע טוב וט"ו בשבט שמח
17:55 (23/01/16) אביתר בן-צדף
תגובות: 0   צפיות: 29
תחום מבוקש במיוחד
פוטושופ היא אחת מתוכנות העיצוב והעריכה הגרפית המבוקשות ביותר בעולם, אם לא המבוקשת מכל. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה משתמשים בה, וגם כמה חובבים שנהנים להתנסות בה ושואפים ללמוד את המערכת כדי להפיק ממנה את המיטב. האפשרויות של המערכת הזו הן רבות ועשירות כל כך, עד שנדמה שקשה ללמוד הכל – בוודאי בלמידה עצמית דרך האינטרנט, וכאן בדיוק נכנס לתמונה קורס פוטושופ, שמעניק לתלמידיו את כל הכלים הדרושים כדי להפיק במערכת הזו קולאז'ים ומודעות, לתקן צבעים ותמונות ואף לשלב בין טקסטים לבין אלמנטים אחרים או להוסיף פילטרים שישנו את פני התמונה לחלוטין. ההיכרות עם התוכנה הזו היא הכרחית למעצבים גרפיים אבל גם למי שפשוט רוצה להבין מה הוא יכול להשיג מהמערכת כדי שיוכל להשתמש בה לצרכים אישיים ועסקיים.
15:57 (10/01/16) יוסף פלישטייב
תגובות: 1   צפיות: 55
דברי תורה
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: 0
צפיות: 2105
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: 0
צפיות: 723
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: 0
צפיות: 1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: 0
צפיות: 225
 
 
 
 


צור קשר | טיפים, עצות והמלצות | חדשות ודעות | "וידאו - כל הדיווחים" | smartcapital.co.il פורקס | קידום אתרים! | טפסי מס הכנסה


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS