יום ג', כז’ בתשרי תשע”ה
עד כה מתו כ- 5000 איש מוירוס ה'אבולה'
מתרחב החרם נגד מוצרי 'טרה' - בגלל אמירות אנטישמיות
עדות: רוב היורדים מהארץ חיים בעוני ובקושי
ברכה והצלחה לכל מי שמסייע להקים בית בישראל
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
כיפת ברזל מול תותח הלייזר?
 
 
 
 
חשיפה: ממשל אובמה הטיל אמברגו נשק על ישראל
תגובות: -1  צפיות: -1
 
הערבי זוהיר בהלול - לא פה לפנינו
תגובות: -1  צפיות: -1
 
מאות בוגדים קראו לאירופאים לתמוך בהקמת מדינת טרור בלב ישראל
תגובות: -1  צפיות: -1
 
בקרוב: יפתחו אירועי 'פסטיבל רבין'
תגובות: -1  צפיות: -1
 
תמונות: האיסלם כבש את מוסקבה
תגובות: -1  צפיות: -1
 
כיפת האשליות
תגובות: -1  צפיות: -1
 
מחקר: ישראל היא המדינה הצומחת ביותר בעולם מבחינה כלכלית
תגובות: -1  צפיות: -1
 
וידיאו: לוחמי דאע"ש מציגים כמויות נשק אמריקאי שנפל בידיהם
הססנותו של נשיא ארה"ב ברק חוסיין אובמה מול האיסלאם הרצחני והרדיקלי הביאה ללא מעט כשלונות מולם, והפעם, תיעוד: לוחמי דאע"ש מציגי משטחי נשק רבים תוצרת אמריקה, הנשק הוצנח ממטוסים אמריקאים באזור עיראק בכדי לצייד את הלוחמים הכורדים הנלחמים נגד הארגון הרצחני אך הנשק הגיע לידיים הכי לא צפויות, התיעוד בפנים הכתבה:
22:05 (21/10/14) עומרי מדמון
תגובות: -1   צפיות: -1
ארה"ב: אובמה מתכונן ל-"בחירות-האבולה"
הבחירות לקונגרס ולמושלי המדינות יתקיימו בעוד שבועיים מהיום, ולפתע נפלה על אובמה והדמוקרטים צרה חדשה – מגפת האבולה. זאת, אחרי שורה ארוכה של פדיחות וסקנדלים אחרים, שהשאירו את ממשל אובמה חבוט מאובדן אמון הציבור בו. הסקרים צופים ניצחונות בבחירות לרפובליקאים, והממשל נערך לבחירות בסימן "אבולה".
21:55 (21/10/14) בוני אלדמע
תגובות: -1   צפיות: -1
נתניהו דורש פריימריז לראשות הליכוד בסוף נובמבר. פייגלין מתנגד למחטף
מורן אזולאי טוענת שנתניהו מקדם פריימריז לראשות הליכוד ב- 25 בנובמבר. חברי הכנסת פייגלין ודנון מתנגדים. נתניהו מרגיש שיש לו עכשיו תמיכה חזקה בליכוד ואיננו רוצה להפסיד את שעת הכושר. דנון: "הליכוד היא מפלגה חזקה, עם מורשת וחוקה, עם עשרות אלפי חברים ותומכים, לא אתן למהלך שכזה לקרות". פייגלין מסרב לתת לנתניהו צ'ק פתוח וכי ההסברים לא משכנעים אותו ולכן יתנגד להקדמת הבחירות המקדימות.
07:58 (21/10/14) עורך ראשי
תגובות: -1   צפיות: -1
מקום כבוד לג'ון קרי בספר השיאים של גינס על איוולת וחוסר הגיון
שר החוץ האמריקאי ידוע באמירות אומללות, חלקן אוויליות. בנאום לרגל חג הקורבן המוסלמי הוא התעופף לשיאים חדשים, שעה שקבע (בהסתמכו על דברי מנהיגים באזור, שהוא מסכים עימם) כי הגיוס לדאע"ש גובר כל עוד אין הסכם שלום בין ישראל לפלסטינים. אלף דוברות ודוברים לא יוכלו לתרץ ולמרק את דבריו. כל בר-דעת מוזמן לקרוא את הטקסט של דבריו.
03:58 (21/10/14) מוטי מסין
תגובות: -1   צפיות: -1
תמונות מהטרור הערבי בירושלים, ברקת: "יש פתרון בידי אהרונוביץ, לא אסכים להפקרת ירושלים"
הטרור הערבי ממשיך להשתולל בירושלים, המשטרה כבולה ומגיבה במינוריות ובאיפוק, תהמונות מדברות בעד עצמן, ראש עיריית ירושלים התראיין היום בערוץ 10 על האינתיפאדה הערבית בירושלים ותקף את אהרונוביץ "יש בידך פתרון והוא מתקדם בזחילה, הבטיח: אעשה ככל יכולתי לשינוי המצב, ומבהיר: "לא אסכים להפקרת ירושלים"
23:51 (20/10/14) עומרי מדמון
תגובות: -1   צפיות: -1
עמירם גולדבלום איים לתבוע את אתר 'ישראלי פטריוטי' בתביעת דיבה
למרות שגולדבלום תומך בהקמת מדינת טרור בלב הארץ הוא עדיין מגדיר את עצמו ציוני ופטריוט. הוא השתתף עם שמאלנים אחרים המקבלים כסף אירופאי במכתב לפרלמנט הבריטי, והוא גם מודע לכך שהאירופאים מממנים עמותות ופעילי שמאל במאות מיליוני דולרים לשנה - אך מתעקש שהוא עצמו איננו מקבל שום כסף ו/או טובות הנאה. הגולשים מוזמנים להתייחס עניינית לטענות גולדבלום - מי יודע? אולי תשכנעו אותו לתמוך ולקדם את ההתיישבות ביהודה, שומרון ואח"כ אולי יתחיל לקדם התיישבות בגבולות ההבטחה?
16:54 (20/10/14) עורך ראשי
תגובות: -1   צפיות: -1
מגפת האבולה: חשש מפני התפשטות ו/או מוטציה
התסריט הראשון הוא - שווירוס האבולה יתפשט ממערב אפריקה למטרופולינים באזורים אחרים של העולם המתפתח. התסריט השני הוא שוירולוגים ממאנים לדון בו בגלוי, אבל הם בהחלט שוקלים (אותו) באופן פרטי: זה, שוירוס האבולה יכול להשתנות (ע"י מוטציה) ולרכוש בכך יכולת להיות מועבר (מאדם לאדם) דרך האוויר. יש עוד כמה תסריטי-אימה אפשריים, עליהם נשמע בהמשך...
14:35 (20/10/14) בוני אלדמע
תגובות: -1   צפיות: -1
האם קיבלו כסף או איומים? המתלוננות מסרבות להעיד נגד ניסו שחם
ניסו שחם האלים מגוש קטיף עם הפה המלוכלך (כולל וידאו 2.5 דקות) - עשוי לצאת זכאי לאחר שפתאום המתלוננות מסרבות להעיד בבית המשפט נגדו. בזמנו שוטרות התלוננו נגדו, שחם הודח וגם הודה בתקשורת כי אכן ניהל קשר מיני עם כמה שוטרות.
07:21 (20/10/14) עיתונאי הבית
תגובות: -1   צפיות: -1
וידיאו קשה: חה"כ הבוגדת זועבי על צה"ל: גרועים מדאע"ש, שרים: לגרשה לאלתר
זה התחיל בהוקרה לח"כ המחבל עזמי בשארה בבני סכנין והיום זה הגיע שוב למליאת הכנסת, חה"כ הבוגדת חנין זועבי התבטאה היום: צה"ל גרועים מדאע"ש, תגובות קשות מאוד במערכת הפוליטית, השר כץ הגיב הערב: כבר בישיבה הממשלה הקרובה אדרוש לגרשה לאלתר מהמדינה, כץ גם תקף את רשיות החוק: "מי שלא עוצר דבר אחד מקבל בפרצוף את הדבר השני" גם יו"ר וועדת הפנים חה"כ מירי רגב הגיבה הערב בחריפות על דברי זועבי: היום היא חצתה את הקוים ותגורש מהמדינה, התמונות והתגובות בפנים
23:00 (19/10/14) עומרי מדמון
תגובות: -1   צפיות: -1
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות עמודה שמאלית
נאמנות ודמוקרטיה
כבר לא מדובר רק בעזמי בשארה או בחנין זועבי, מדובר בציבור שלם ששולח אותם לכנסת, רואה בהם את נציגיו, מצביע עבורם בבחירות, ומחלק להם מגיני הוקרה בריש גלי. יסוד הדמוקרטיה הוא ההבנה שישנן דעות שונות מהי טובת המדינה, לכל אחד הזכות להביע דעתו, והרוב יקבע מה יבוצע בפועל. דעה שאינה מחפשת את טובת המדינה אלא חולמת על החרבתה, הרי היא מוציאה עצמה מן השותפות, ואינה במסגרת הדמוקרטיה. מאת מאיר גולדמינץ
17:38 (19/10/14) קבוצת מנהיגים
תגובות: -1   צפיות: -1
יעלון, חדל תעתוע!!!
התרגלנו לשקרים, או לפחות כך מעריכים הפוליטיקאים העוסקים בהונאתנו, חדשות לבקרים. אסור להתרגל. אולי אז יפסיקו להונות, לרמות, לתעתע. עכשיו זה יעלון: במבצע צוק איתן "המטרה שלנו הייתה להביא את החמאס להפסקת אש על פי תנאינו". האמנם פתח צה"ל באש כדי להשיג הפסקת אש?
14:54 (19/10/14) רותי איזיקוביץ
תגובות: -1   צפיות: -1
הפינה הסינית - הגשר ששובר את כל השיאים - מצגת
אורכו 120 ק"מ והוא מחבר בין שנחאי לנינגבו. על הגשר 6 מסלולים רגילים ושני מסלולים לחרום ובטחון. הגשר בנוי בצורת S כדי שיוכל לעמוד בפני טייפונים ופגעי טבע אחרים. על הגשר ישנה תחנת דלק למי שנזקק וגם בית מלון למנוחה. במחצית הגשר ישנה רחבת שרות וטיפולים בגודל 10,000 מ"ר... 30 שקפים מדהימים!
04:15 (18/10/14) מוטי מסין
תגובות: -1   צפיות: -1
למאות אנשים כאן באתר - חופש ביטוי
אנו מאמינים בחופש ביטוי מוחלט במסגרת "כל מה שערכי. כל מה שיהודי. כל מה שציוני". יש מאות כותבים באתר ולכן אם לדעתך יש כתבות באיכות ירודה, שגויות ואפילו "הזויות" - זה בדיוק ההוכחה לכך שאנו נותנים חופש ביטוי מלא גם לדברים כאלה ואם זה לא מתאים לך - אל תקרא אותם. מי שזקוק לצנזורה של מנהלים ועורכים - מוזמן לפנות לתקשורת העויינת - שם מצנזרים ומוחקים כל מה ששיקרי והזוי - כלומר כל מה שערכי, יהודי וציוני...
08:52 (15/06/14) עורך ראשי
תגובות: -1   צפיות: -1
צור קשר   |  האסטרטגיה שלנו   |  תודות וראיונות   |  לכותבים/מראיינ ים/מנהלים חדשים   |  טפסים ושונות
אתר: דוחות וסקרים
חיפוש באתר
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: -1
צפיות: -1
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
תגובות: -1
צפיות: -1