יום ה', כד’ בניסן תשע”ד
חני לוז לנתן זהבי: יש לך פה ג'ורה מתלהם
נערות - מכרו כליות תמורת תשלום בטורקיה
הרשות הערבית תקרוס - 100,000 עובדים יציפו אותנו
משבר: מחיר הקקאו מזנק ומכפיל את עצמו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
האם צריך לפטר את אהרונוביץ' בגלל מחדל הר הבית?
 
 
 
 
 
מוצניק - שירותי רכב
 
 
 
אנחנו גם בפייסבוק - תעשו "לייק"

 
וידיאו, ערבייה נוצריה חושפת את השקרים והאכזריות ברשות 'הפלסטינית'
הכירו את כריסטי - ערבייה צעירה שהשתתפה בכינוס שנערך באוניברסיטת אופסלה לפני מספר ימים, ודיברה על זכויות האדם ברשות הערבית: "הרשות הפלשתינית מתנהלת כמו ארגון מאפיה... אומרים שיש טיהור אתני ברשות הפלשתינית והכיבוש הישראלי אכזרי והורג פלשתינים. אז כיצד זה שמספר המוסלמים גדל בשטחים באופן משמעותי? ...נוצרים מגורשים מרמאללה ומבית לחם - נשים נרצחות... האסלאם שולט כאן".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
בניין קולנוע חן בחיפה - יהפוך למרכז תרבות ומורשת 'פלסטינית'
קולנוע חן בחיפה יהפוך למרכז "תרבות ומורשת פלסטינית"? הבניין המיתולוגי נמצא ברחוב שבתאי לוי בחיפה, הוא נמכר ע"י עמותת נאמני מכבי חיפה לגורמים ערביים בראשות עזמי בשארה, שגייס כספים מקאטר כדי להקים במקום מוזיאון "פלסטיני".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כך אנו מממנים את השמדתנו באמצעות ענני כימיקלים
אג'נדה 21: מרססים כדי לחסל את האנושות. התגלה מקור המימון לכמטריילס, ענני הכימיקלים, לחיסול האנושות. תקציב נשיאותי סודי למימון כמטריילס התגלה והקונגרס מעביר מיליארדי דולרים למימון הכמטריילס, הריסוס של השמים במתכות כבדות, וירוסים וחיידקים. לא רק בארה"ב. העדויות הן מרחבי העולם. אנחנו, מממנים את חיסולינו הפיזי ואף העולם הזה. תראו את רמות המתכות הכבדות באוויר, שגבוהות בהרבה מהמותר.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כואבים את מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור
עמותת מגן לעורף מרכינה את ראשה בכאב עמוק על מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור, חבר וידיד נאמן. ראובן ניחן בעין בוחנת ונוקבת, שלא נרתע מלהביע את עמדותיו גם, ובעיקר, כאשר הן סתרו את הדעות והחשיבות המקובלות, ולא אחת המקובעות. תנחומינו למשפחתו. יהי זכרו ברוך.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אנט חאסכייה עושה הסברה ישראלית - וגורמת למראיינת פרו 'פלסטינית' להתאכזב
הכירו את אנט חאסכייה, ערבייה-ישראלית מוסלמית, פעילה חברתית למען השתלבותם המלאה של ערביי ישראל במדינת ישראל. בשבוע שעבר התראיינה ל'רדיו שבדי' ע"י מראיינת פרו 'פלסטין', אנט מאוד אכזבה את המראיינת אחרי שאמרה לה שהיא גאה ואוהבת את ישראל. ומה אמרה על טיבי וזועבי שגרם למראיינת להיות פעורת פה?
תגובות: -1   צפיות: -1
 
וידיאו: אימה על הר הבית המשטרה חסרת אונים - ומוציאה את היהודים
הר הבית בורח לנו מהידיים וזה הופך גרוע מיום ליום. יהודים חוששים לחייהם, ילדים בוכים מרוב פחד והמשטרה? היא סוגרת סביבם רצועה ומבריחה אותם החוצה. אז תגידו לנו אתם, מי באמת שולט בהר?. צפו באימה על הר הבית.
22:36 (23/04/14) אלדד שמעון
תגובות: -1   צפיות: -1
מחבלי פת''ח יותר גרועים ויותר מסוכנים ממחבלי חמאס
אחרי הפיוס השבוע בין מחבלי פת''ח לבין מחבלי חמאס, ממשלת נתניהו-יעלון-ליברמן-בנט-לפיד הודיעה שזה עלול להרוס את שיחות המתן ומתן עם מחמוד עבאס (אבו מאזן). שוב הימין המזוייף והשמאל המוצהר אומרים לנו שמחבלי חמאס לא מקובלים אלא מחבלי פת''ח-אש''ף כן מקובלים. מדיניות זו מגוחכת. כי מטרתו של פת''ח היא השמדת מדינת ישראל ועם ישראל לא פחות מחמאס. למעשה מרצחי פת''ח-אש''ף יותר גרועים ויותר מסוכנים ממרצחי חמאס. מאת חיים בן פסח מתנועת כוח משימה יהודי - הימין האמיתי
00:36 (24/04/14) אורחים כותבים
תגובות: -1   צפיות: -1
מדענים: "הסיכוי לפגיעת אסטרואיד גבוה משחשבנו"
"ישנה סברה שפגיעות אסטרואיד נדירות. זה לא נכון", הזהירה קבוצת מדענים המתכננת לבנות טלסקופ שיזהיר מפני פגיעות בכדור הארץ. "גם אסטרואיד בקוטר 40 מטרים יכול לשטח עיר"
23:11 (23/04/14) Good Sky
תגובות: -1   צפיות: -1
מכבי ת"א העפילה ל'פיינל פור' של היורוליג כשניצחה 86:66 - את ארמאני מילאנו
מכבי תל אביב העפילה לפיינל פור היורוליג בפעם ה-12 בתולדותיה. הצהובים אירחו את ארמאני מילאנו למשחק הרביעי בסדרת ההצלבה והביסו אותה עם 66:86 -3:1 בסדרת המשחקים פרטים:
22:47 (23/04/14) אברהם יהודה
תגובות: -1   צפיות: -1
חשד: פועלים ערבים פרצו לבתים בשער אפרים - "הפשיעה הלאומנית"
שלושה פועלים ערבים שב"חים פרצו על פי החשד לדירות בישוב שער אפרים בשרון וגנבו רכוש • "הפשיעה הלאומנית" – יומן מתעדכן בקול היהודי
22:09 (23/04/14) ישי אייזן חדשות
תגובות: -1   צפיות: -1
זמר ערבי ששר על שחרור ישראל מכובשיה הישראליים - ישיר ביום הזיכרון במימון עיריית נצרת
עיריית נצרת ממשיכה לפעול כישות נפרדת ממדינת ישראל, וכעת מעוניינת להזמין להופעה בעיר זמר עזתי הידוע בשיריו למען שחרור "פלסטין", והצפוי לשיר נגד קיומה של מדינת ישראל בערב יום הזיכרון שלנו. לשרי הליכוד אין עם זה שום בעיה שזמר מעזה שמסית נגדנו ישיר לו שם - השר אהרונוביץ' אפילו לא טורח להגיב לתנועת אם תרצו שמנסה לפנות אליו
20:58 (23/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
כיצד מתכונן חיל-האוויר ליירוט כלי טיס בלתי מאויש עויין?
הגנת שמי המדינה היא משימתו המרכזית של חיל-האוויר, וכחלק מכך הוא נדרש להתאים עצמו לאתגרי השעה בשמיים. איום כלי-הטיס הבלתי מאוישים העוינים הולך ומתגבר בשנים האחרונות ובחיל-האוויר התאמנו השבוע לקראת האיום המתפתח
20:37 (23/04/14) Good Sky
תגובות: -1   צפיות: -1
אחד מנהגיו של ראש הממשלה חשוד במעשים מגונים בילדות
לפי מהדורת החדשות בערוץ 2: עובד במשרד ראש הממשלה עצור כבר שלושה שבועות, וחשוד במעשים מגונים, במעשי סדום ובאינוס ילדות בנות 8-12. לשכת רה"מ: בחצי השנה האחרונה הוא לא בשיירת רה"מ.
20:38 (23/04/14) קבוצת גרי ויינר
תגובות: -1   צפיות: -1
ויליאמסבורג: נעצרו צעירים חרדים חשודים כי הכו אפרו-אמריקני
חמישה צעירים חרדים אורטודוקסיים נעצרו בחשד כי תקפו באלימות את טאי פטרסון , סטודנט בן 22 ממוצא אפרו אמריקני לפני כמה שבועות בויליאמסבורג. NYPD עורכת חיפושים אחר חשודים נוספים
20:25 (23/04/14) קבוצת גרי ויינר
תגובות: -1   צפיות: -1
תמונות: מפקד כוחות החיזבאללה באזור הבקאעה - חוסל בפעולה מתוזמנת היטב
- בכיר בצבא החיזבאללה נהרג בתאונת דרכים בצפון לבנון. - צבא סוריה החופשי טוען כי הוא חוסל בפעולה מתוזמנת היטב. - בכיר נוסף בחיזבאללה נהרג בצפון סוריה מפגיעת טיל גראד של המורדים.
18:19 (23/04/14) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: -1   צפיות: -1
חיל האוויר תקף מחבל ברצועת עזה - צהל: ניסיון חיסול כושל
חיל האוויר תקף לפני זמן קצר מחבל ברצועת עזה, מדובר על רוכב אופנוע שהיה מעורב בירי רקטות לעבר ישראל, במקום יש מספר נפגעים בדרגות שונות. על פי המידע, חולית המחבלים שהייתה על האופנוע הצליחה להימלט. בצה"ל מאשרים: ניסיון חיסול כושל.
17:12 (23/04/14) עיתונות אמיצה
תגובות: -1   צפיות: -1
צעירי הבית היהודי קנו לח"כ גטאס - קומוניסט ערבי מבל"ד - כרטיס טיסה לאיראן
צה"ל הולך לשלוח בימים הקרובים צווי גיוס לכל העדה הנוצרית. בתגובה חברי הכנסת הערבים ממפלגות בל"ד ואף מר"צ הודיעו כי מדובר במהלך פוליטי ומפלג, וחלקם אף איימו לשרוף את צווי הגיוס. אחד מהם היה חבר הכנסת גאטס שקיבל בתגובה מכתב מהבית היהודי בצירוף כרטיס טיסה לאיראן - קראו את המכתב. ליברמן קורא ליועץ המשפטי לפתוח נגד הח"כ הנ"ל בחקירה בחשד להסתה
16:37 (23/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
השר יעלון פרסם הצהרה בעייתית: אהרוס מבנים של יהודים - איפה שיהיו הפרות סדר
מה אשמים אנשים שבנו בית באזור שבו התרחשה פעילות עבריינית על ידי אנשים אחרים שהם לא בעלי הבתים? או במילים שלהם: "קביעת סדרי העדיפויות להריסת מבנים בלתי חוקיים צריכה להתבסס על פרמטרים צודקים ושוויוניים בפני החוק ובוודאי לא לשמש ככלי ענישה נגד ציבור שלם. מה הקשר בין מידי אבנים או מנקבי צמיגים לבין בעלי הבתים?" - מה עובר על שרי הימין בזמן האחרון והתפתחות האובססיה שלהם להרוס יהודים?
16:04 (23/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
פצצת זמן דמוגרפית: השמאל הישראלי הולך ונעלם
ד"ר גולדמן טוען שתפיסת העולם השמאלנית-חילונית הפסידה: "ישראל היא גם המדינה הראשונה ביצירתיות וחדשנות בהיי-טק וגם האומה התעשייתית הדתית ביותר. מי שמצוי מעבר לנקודת האל-חזור הוא השמאל הישראלי המצטמק, המחזיק בחזון אוניברסאליסטי, אוטופי ומעורפל. אך מדינת ישראל על כל פגמיה ואתגריה היא אחת מהאומות בעלות פוטנציאל הצמיחה והמצויינות הגבוה ביותר במאה ה-21".
16:05 (23/04/14) עורך ראשי
תגובות: -1   צפיות: -1
חני לוז לנתן זהבי: יש לך פה ג'ורה מתלהם
חני לוז בביקורת תקשורת: "אתה, נתן זהבי, מבין המובילים בהנחלת כיעור למדינה הזו. אתה שמצית, מסית ומסיט. משלהב יצרים נגד כל מי שלא מוצא חן בעיניו. אנשים שלמדו ממך - ישר מגיבים, בכל כח, בהתלהמות, בגסות, תוך רמיסה של כל מה שנראה כרגע מכוער".
12:47 (23/04/14) עיתונות חופשית
תגובות: -1   צפיות: -1
מדאיג: מצרים תחתום על הסכם של סחר נשק עם רוסיה - תקבל מטוסי קרב מסוג מיג 35
אובמה מאבד את קהיר, לטובת פוטין: מקורות רשמיים, רוסיים ומצריים, מדווחים כי קהיר עומדת לחתום עם מוסקבה על עסקה לאספקת 24 מטוסי קרב מתקדמים ביותר מסוג מיג 35. על פי דירוג האתר "גלובל פייר פאוור", צבא מצרים מדורג במקום ה- 13 בחוזקו בעולם, ישראל ניצבת במקום ה- 11.
06:25 (23/04/14) עיתונות אמיצה
תגובות: -1   צפיות: -1
רונן שובל קצת פחות אופטימי מז'בוטינסקי: הוא חושב שתקופת קיר הברזל תארך 300-400 שנה
ז'בוטינסקי חשב שהיהודים צריכים לחיות מאחורי קיר ברזל (צה"ל) 100 שנה לפני שבכלל יהיה אפשרי לדבר עם הערבים על איזה שהוא סוג של שלום, היום, אחרי הסכמי אוסלו המטורפים והנסיונות המדממים והכושלים של השמאל - רונן שובל הרבה פחות אופטימי.
20:43 (22/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות ראיונות   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית
מדינת ישראל היא רפובליקת בננות!
למרבה הצער, היכן שתבדקו תמצאו שחיתות, נפוטיזם סיאוב והמון צביעות וחוסר יושרה. מערכת המשפט - רקובה. מערכת הביטחון - מסואבת ומסורסת. עיתונות - בדיחה טובה. אין אמת בפרסום, אין תמורה לאגרה, חברת חשמל בגירעון של 100 מיליארד!
08:26 (23/04/14) מאת ליה
תגובות: -1   צפיות: -1
משמעות "קרי" מבהירה מה בדיוק ניסה לעשות לנו ג'ון קרי - מאת זאב בן יוסף
משמעות "קֶרי" לפי המילון העברי מבהירה מה בדיוק עשה או ניסה לעשות ג'ון קֶרי בניהול מדיניות החוץ האמריקנית בכלל ובמזרח התיכון בפרט
22:25 (22/04/14) דוד איש שלום
תגובות: -1   צפיות: -1
נדב בן השש שואל: איפה אבא? - לזכרו של ניצב מִשנה ברוך מזרחי ז"ל
שיר לזכרו של ניצב משנה ברוך מזרחי ז"ל, שנרצח מאש מחבל ערבי בערב חג הפסח סמוך לחברון. נָדָב בֶּן הַשֵּש שוֹאֵל: "אֵיפֹה אַבָּא?" /יוסי גמזו
12:47 (21/04/14) עיתונות אמיצה
תגובות: -1   צפיות: -1
כתבה מרתקת של אבא אחימאיר על רצח העם הארמני על ידי טורקיה שהתפרסמה בעיתון המשקיף ב-1947
אי אפשר לקרוא לזה כתבה, זה כבר חצי מחקר היסטורי, עם המון פרטים מעניינים. וכל זה נכתב ממרחק של 30 שנה בלבד מאותו רצח עם שביצעו הטורקים: "הארמנים הושמדו ללא תורת הגזע, אלא "סתם ככה", ואת משמידי הארמנים לא דנו בכוח בית-הדין, אלא נמצאו ידיים נוקמות."
21:19 (20/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
משפט זדורוב: עו"ד דוד שפיגל פותח לשור את הצורה.
השופט יצחק כהן תקף את הרופאה המשפטית, מומחית ההגנה בפסק הדין שלא בדקה את הסכינים של רומן ושהיא הסתמכה על חוות דעתו של ד"ר זייצב שתאר את הסכינים היפניות מהעבודה של רומן כסכינים יפנים עם להב ישר. מעניין שהשופט לא אמר מילה על זה שירון שור לא בדק את נעלי המנוחה ולא בדק בכלל אם יש עקבות על הריצפה בתוך התא. שימו לב איך עו"ד דוד שפיגל מפרק לשור את הצורה בחקירה הנגדית.
14:59 (17/04/14) קבוצת רומן זדורוב
תגובות: -1   צפיות: -1
תהייה קצרה בנושא ביקור חברי הכנסת אצל אבו מאזן ביום קבורתו של ברוך מזרחי ז''ל
אין הרבה לכתוב או להגיד מעבר לכך שאיבדנו את זה. את ''זה'', זה אומר את כל הערכים והטוב את הזכרונות עליהם גדלנו (גדלתי, למי שמתעקש שאדבר בשמי בלבד) להיות עם אחד ומאוחד בארצינו שלנו, איבדנו את הכבוד העצמי שלנו, ולא רק איבדנו, רמסנו אותו במו רגלינו וביודעין, ועל זה אין מחילה ואין סליחה, פשוט, כל מה שיפול עלינו, מגיע לנו...
07:50 (17/04/14) אורי ברגר
תגובות: -1   צפיות: -1
שלבים בגמילה מחיתולים
גמילה מחיתולים היא תהליך התפתחותי שיש לעבור. בדרך כלל היא מתרחשת בין גילאי שנתיים לשלוש. חשוב לקחת בחשבון שלכל ילד יש את הקצב שלו ואת המוכנות שלו ו"לזרום" עם זה. אחרת – שכרנו יצא בהפסדנו.
10:16 (23/04/14) טל לביאל
תגובות: -1   צפיות: -1
דברי תורה
החזון שלנו!
החזון של 'ישראלי פטריוטי' הוא מהפכני: אנו "רואים" בחזונינו דור שלישי אדיר של 'יצרני תקשורת'. אנו מלמדים אותך והופכים אותך מצרכן תקשורת פסיבי ליצרן תקשורת בעל ידע ובמה חופשית. אנו מקדמים אנשים רגילים לגמרי בעלי רגש ישראלי פטריוטי - שהם הדור השני - שיהפכו לכותבים, מנהלים ועיתונאים שבעצמם יכשירו, יעצימו ויקדמו את הדור השלישי של כותבים, מנהלים ועיתונאים - שיקחו אחריות ויהיו שותפים בקידום ערכים של יהדות וציונות בתקשורת האינטרנטית. עדכון 01.2014
תגובות: -1   צפיות: -1
צור קשר   |  האסטרטגיה שלנו   |  תודות וראיונות   |  לכותבים/מראיינ ים/מנהלים חדשים   |  טפסים ושונות
אתר: דוחות וסקרים
חיפוש באתר
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: -1
צפיות: -1
כותבים קבועים באתר

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: -1
צפיות: -1
תמונות + וידיאו: גן המוות באינדונזיה - גן החיות האכזרי בעולם
גן החיות במדינה המוסלמית - אינדונזיה התפרסם כבר לא פעם בעבר, עקב תנאי המחיה הקשים של בעלי החיים. רק לפני חודשיים המקום עלה שוב לכותרות, לאחר שדרקון קומודו נדיר מת שם בעקבות ההזנחה, והמקום, שזכה לכינוי המתאים "גן המוות", הוא לא פחות מסיוט מתמשך עבור בעלי החיים המוצגים שם. ארגוני זכויות בעלי חיים לא מצליחים לסגור את המקום.

תגובות: -1
צפיות: -1
צפו: החיים בעזה כל כך שמחים ויפים - מישהו אמר אפרטהייד?
בניגוד למה שהיה מקובל עד היום, להראות תמונות של עוני, מצור, אפרטהייד, חיים תחת כיבוש, חיים מתחת לאפס. קבוצה של צעירים בשם 'Gaza Style' יצרה סרטון שמראה שהחיים בעזה דווקא יפים. צפו בסרטון.

תגובות: -1
צפיות: -1
האם השמאלנים מתאבדים? פיריון של 1.6 ילדים לאשה בלבד
הדמוגרף יעקב פייטלסון: שיעור הפיריון של שמאלנים הוא כמו הפיריון האירופאי - בערך 1.6 ילדים לאשה. גולדמן: לחילוניים שיעור פירון של 2.6 (תמונה). משפחה צברית ממוצעת שהסתפקה בעבר 3 ילדים, מבקשת כיום להגדיל את התא המשפחתי ל- 4 ילדים לפחות. דתיים לאומים - 5 ילדים לאשה בממוצע, ושיאי הילודה – מתיישבי יהודה ושומרון – 6 ילדים בממוצע לאשה וחרדים 7 ילדים לאשה.

תגובות: -1
צפיות: -1
קידר: ערביי יו"ש לא רוצים מדינה, רק להאשים את ישראל ולגלגל תעשיה של מליארדי דולר תרומות
מרדכי קידר טוען שערביי יו"ש בכלל לא רוצים מדינה ולכן יעשו הכל כדי להכשיל את הניסיונות להקים אחת. הוא מונה עשרות סיבות להעדר יכולת להגיע להסדר כולל בין ישראל והפלסטינים בעת הזו, ומסיים: "חבל שקרי ואובמה לא הכינו שיעורי בית לפני שהחליטו להטיל את כל כובד משקלם לעניין מסובך זה"

תגובות: -1
צפיות: -1
וידאו: הצצה למקום המסוכן בישראל - עיר מבצר בנגב הבדואי
לכפר הבדואי ביר הדאג' שבנגב הצפוני יש חוקים משלו. בגלל סכסוך ארוך שנים נמנעות רשויות המדינה מכניסה לכאן, והיישוב הפך למרכז ענק לסחר בסמים. חברי הכנופיות לא מהססים לדרוש פרוטקשן, לתקוף שוטרים וחיילים ולבצע פעולות תג מחיר ביישובים השכנים. "רק יחידות מובחרות יכולות להתמודד איתם", אומרים במשטרה, "התושבים כאן פועלים כמו בסיירת מטכ"ל". הצצה למקום המסוכן בישראל. וידיאו

תגובות: -1
צפיות: -1
גיא בכור: מהפיכה אמיתית ומסודרת מתנהלת בתחבורה בישראל
גיא בכור: "כדי שנהנה ממה שעושה הכסף שלנו: מהפיכה אמיתית ומסודרת מתנהלת בתחבורה בישראל, בסך 100 מליארד ש"ח. מעולם לא התקיימה תנופה כזו בתחבורה בישראל." צפו בסרטון של משרד התחבורה שמנתח את התוכנית שמתנהלת בימים אלה בכל הארץ במטרה ליצור עד שנת 2020 רשת תחבורה מתקדמת

תגובות: -1
צפיות: -1
וידאו קשה: ערבים רוצחים ערבים
קישור לוידאו קשה מאוד מסוריה המציג ערבים רוצחים ערבים תוך התלהבות מפלצתית. אחד הדברים ההזויים ביותר שקורה בימינו הוא שממשלת נתניהו מדברת עם ערבים על "פתרון 2 מדינות ומדינה פלסטינית" כאשר כל בר דעת מבין שאם נותנים למפלצות הללו עוד מדינה - מקבלים רק עוד מוות, אונס והרס.

תגובות: -1
צפיות: -1