יום ש', יט’ בניסן תשע”ד
עיתונאית מצרית: "היהודים מוצצים דם בחג הפסח"
בניין קולנוע חן בחיפה - לידיים ערביות
אג'נדה 21: האם מרססים את השמיים כדי לחסל אותנו?
20,000 יהודים - עולים לישראל בכל שנה
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
חג הפסח תשע"ד
 
 
 
 
 
מוצניק - שירותי רכב
 
 
 
אנחנו גם בפייסבוק - תעשו "לייק"

 
בניין קולנוע חן בחיפה - יהפוך למרכז תרבות ומורשת 'פלסטינית'
קולנוע חן בחיפה יהפוך למרכז "תרבות ומורשת פלסטינית"? הבניין המיתולוגי נמצא ברחוב שבתאי לוי בחיפה, הוא נמכר ע"י עמותת נאמני מכבי חיפה לגורמים ערביים בראשות עזמי בשארה, שגייס כספים מקאטר כדי להקים במקום מוזיאון "פלסטיני".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כך אנו מממנים את השמדתנו באמצעות ענני כימיקלים
אג'נדה 21: מרססים כדי לחסל את האנושות. התגלה מקור המימון לכמטריילס, ענני הכימיקלים, לחיסול האנושות. תקציב נשיאותי סודי למימון כמטריילס התגלה והקונגרס מעביר מיליארדי דולרים למימון הכמטריילס, הריסוס של השמים במתכות כבדות, וירוסים וחיידקים. לא רק בארה"ב. העדויות הן מרחבי העולם. אנחנו, מממנים את חיסולינו הפיזי ואף העולם הזה. תראו את רמות המתכות הכבדות באוויר, שגבוהות בהרבה מהמותר.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
כואבים את מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור
עמותת מגן לעורף מרכינה את ראשה בכאב עמוק על מותו בטרם עת של ד"ר ראובן פדהצור, חבר וידיד נאמן. ראובן ניחן בעין בוחנת ונוקבת, שלא נרתע מלהביע את עמדותיו גם, ובעיקר, כאשר הן סתרו את הדעות והחשיבות המקובלות, ולא אחת המקובעות. תנחומינו למשפחתו. יהי זכרו ברוך.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אנט חאסכייה עושה הסברה ישראלית - וגורמת למראיינת פרו 'פלסטינית' להתאכזב
הכירו את אנט חאסכייה, ערבייה-ישראלית מוסלמית, פעילה חברתית למען השתלבותם המלאה של ערביי ישראל במדינת ישראל. בשבוע שעבר התראיינה ל'רדיו שבדי' ע"י מראיינת פרו 'פלסטין', אנט מאוד אכזבה את המראיינת אחרי שאמרה לה שהיא גאה ואוהבת את ישראל. ומה אמרה על טיבי וזועבי שגרם למראיינת להיות פעורת פה?
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
צפו: הלל נוייר חשף עדויות שהביכו את המשלחת 'הפלסטינית' - מדינות דרשו שיפסיק
אחד אחרי השני ניסו משטרים רודנים לקטוע את נאומו של מנכ"ל UN Watch הלל נוייר שחשף במושב מועצת זכויות האדם האחרון עדויות שהביכו את המשלחת 'הפלסטינית'. הנציג 'הפלסטיני' בעצמו קטע את הנאום שלוש פעמים, טען כי יש לאסור על נוייר מלדבר, וזכה לתמיכתן של ערב הסעודית, קובה, ונצואלה, אלג'יריה ופקיסטן - וידאו מתורגם לעברית
תגובות: -1   צפיות: -1
 
וידאו, קרוב המשפחה של חנין זועבי: "עם ישראל חי - גאה להיות חלק ממדינת ישראל"
הכירו את קרוב המשפחה של ח"כ חנין זועבי, שהצליח לגרום לה להתעצבן. הבחור בן ה-16 הוציא סרטון שהפך ויראלי בימים האחרונים, ובו הוא מעביר מסר לעם היהודי: "אני מגדיר את עצמי כישראלי, ציוני, ערבי ומוסלמי ואם השכנים שלנו רוצים דמוקרטיה הם צריכים לבוא אלינו לישראל - כאן חיים את החופש". ח"כ חנין זועבי: "ישראל הצליחה לאלף אותו". צפו בסרטון.
תגובות: -1   צפיות: -1
וידאו קשה: ערבים רוצחים ערבים
קישור לוידאו קשה מאוד מסוריה המציג ערבים רוצחים ערבים תוך התלהבות מפלצתית. אחד הדברים ההזויים ביותר שקורה בימינו הוא שממשלת נתניהו מדברת עם ערבים על "פתרון 2 מדינות ומדינה פלסטינית" כאשר כל בר דעת מבין שאם נותנים למפלצות הללו עוד מדינה - מקבלים רק עוד מוות, אונס והרס.
20:04 (19/04/14) לילך מועלם
תגובות: -1   צפיות: -1
אוסטריה: נקלוט אלף פליטים סורים: "אין רגיעה באופק"
1000 פליטים נוספים מסוריה יקבלו מקלט מדיני באוסטריה – כך הודיעה היום (שבת) שרת הפנים יוהאנה מיקל-לייטנר, בראיון שהעניקה לעיתון "קורייר" האוסטרי, ופורסם בסוכנות הידיעות הצרפתית.
20:39 (19/04/14) קבוצת גרי ויינר
תגובות: -1   צפיות: -1
היום לפני 71 שנים החל המרד היהודי בגטו ורשה (19.4.1943) - התאריך צויין בטקס זיכרון רשמי
הקהילה היהודית והתושבים מקומיים בוורשה ציינו היום את יום השנה ה-71 להתקוממות של תושבי הגטו בעיר כנגד החיילים הנאציים במהלך מלחמת העולם השנייה. מרד גטו ורשה היה המרד היהודי הגדול ביותר שפרץ בתקופת השואה, והיה לסמלה המובהק של ההתנגדות היהודית בשואה. ההתנגדות יצאה כנגד מאמציה של גרמניה הנאצית להעביר את שארית אוכלוסיית הגטו למחנה ההשמדה טרבלינקה. המרד הסתיים בניצחון הגרמנים ובחיסולו של הגטו.
20:00 (19/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
קידר: ערביי יו"ש לא רוצים מדינה, רק להאשים את ישראל ולגלגל תעשיה של מליארדי דולר תרומות
מרדכי קידר טוען שערביי יו"ש בכלל לא רוצים מדינה ולכן יעשו הכל כדי להכשיל את הניסיונות להקים אחת. הוא מונה עשרות סיבות להעדר יכולת להגיע להסדר כולל בין ישראל והפלסטינים בעת הזו, ומסיים: "חבל שקרי ואובמה לא הכינו שיעורי בית לפני שהחליטו להטיל את כל כובד משקלם לעניין מסובך זה"
15:43 (19/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
וידאו: הצצה למקום המסוכן בישראל - עיר מבצר בנגב
לכפר הבדואי ביר הדאג' שבנגב הצפוני יש חוקים משלו. בגלל סכסוך ארוך שנים נמנעות רשויות המדינה מכניסה לכאן, והיישוב הפך למרכז ענק לסחר בסמים. חברי הכנופיות לא מהססים לדרוש פרוטקשן, לתקוף שוטרים וחיילים ולבצע פעולות תג מחיר ביישובים השכנים. "רק יחידות מובחרות יכולות להתמודד איתם", אומרים במשטרה, "התושבים כאן פועלים כמו בסיירת מטכ"ל". הצצה למקום המסוכן בישראל. וידיאו
13:57 (19/04/14) קבוצת גרי ויינר
תגובות: -1   צפיות: -1
גיא בכור: מהפיכה אמיתית ומסודרת מתנהלת בתחבורה בישראל
גיא בכור: "כדי שנהנה ממה שעושה הכסף שלנו: מהפיכה אמיתית ומסודרת מתנהלת בתחבורה בישראל, בסך 100 מליארד ש"ח. מעולם לא התקיימה תנופה כזו בתחבורה בישראל." צפו בסרטון של משרד התחבורה שמנתח את התוכנית שמתנהלת בימים אלה בכל הארץ במטרה ליצור עד שנת 2020 רשת תחבורה מתקדמת
12:46 (19/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
לא לצוד את הרוצח מאידנא
נשאלת השאלה: מדוע לסכן את חייהם של חיילים, שוטרים וסוכני שב"כ כדי ללכוד רוצחים ערביים, אשר ממילא ישוחררו באמצעות הדלת המסתובבת הישראלית ומדיניות האיפה ואיפה של ממשלת ביבי-לבני: רוצחים ערביים הם מעל החוק, רוצחים יהודיים מרצים את עונשם בהתאם לחוק. ולצחוק הזה משלטון החוק קוראים שוויון בפני החוק, והיועץ המשפטי לממשלה – ישן! שיטתם של הרוצחים הערבים: להרוג יהודי ולנוח ב"כלא", עד לשחרור המובטח מראש.
11:57 (19/04/14) ד"ר רון בריימן
תגובות: -1   צפיות: -1
בן ארי על אירועי יצהר והר הבית: לשלוח את אהרונוביץ לפנסיה לשחק גולף, הוא שר חדל אישים
כל השבוע פוגרומים של האויב הפלשתינאצי בהר הבית. הם בעצמם מחללים את המסגדים. זורקים אבנים, ויורים זיקוקים. משטרת ישראל מגיבה באפס תגובה, או יותר נכון בספיגה. נלחמת ביהודים (לי ולרבים אחרים לא מאפשרים להיכנס בכלל), ובכל הזדמנות אוסרת כניסת יהודים ומאפשרת ׳תפילת פורעים׳. אם היה מדובר ביהודים כבר מזמן היו יורים בהם.
11:24 (19/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
תמונות, סוריה: ארגוני הג'יהאד פרסמו תמונה של ילד קטן מוקף על ידי חמושים ברובים
ארגוני הג'יהאד בסוריה (המורדים), פרסמו תמונה שבה נראה ילד קטן, מוקף בגברים חמושים המכוונים את הרובים ישירות אליו. מעל התמונה המעוררת פלצות הזאת כתוב: "בן הערובה הצעיר ביותר שלנו מבין העדה העוינת לנו - בקאסב". קסאב הנו כפר בסוריה הסמוך לגבול עם טורקיה, המאוכלס ברובו על ידי נוצרים ארמנים.
01:32 (19/04/14) עיתונות אמיצה
תגובות: -1   צפיות: -1
ליברמן: "הגלובוס בוער בסכסוכים - ואשטון מתייחסת לבית בחברון"
שר החוץ אביגדור ליברמן התייחס להכרזה של שרת החוץ האירופית קתרין אשטון, כי ישראל מסכנת את השלום עם הרשות הערבית: "כשיש מוקדים רבים נוספים סביב הגלובוס של עימותים וסיכסוכים שגובים חיי אדם - מצאה שרת החוץ של האיחוד האירופי, קתרין אשטון, את הסכנה האמיתית לשלום העולם, מזל שבאיחוד האירופי יודעים לאבחן את הבעיות הקריטיות בעולם ולטפל בהן במהירות ובנחישות..."
20:56 (18/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
תוכנית במימון האיחוד האירופי שמשודרת לנוער הערבי ביו"ש: היהודים הם עורבים ועכברושים
דע את האויב: אולי הערבים ביו"ש שונאים יהודים, אבל אין להם באמת כסף משל עצמם כדי להפיק תוכניות טלויזיה אנטישמיות או להחזיק תחנות שידור, אבל כאן מגיעים לעזרתם הכספים של משלמי המיסים האירופאים ובעזרת תרומות מאד נדיבות של האיחוד האירופאי הם מפיקים תוכניות שמשודרות כתעמולה לנוער הערבי ביו"ש - צפו באחת מהן
20:46 (18/04/14) זיו כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות ראיונות   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית
משפט זדורוב: עו"ד דוד שפיגל פותח לשור את הצורה.
השופט יצחק כהן תקף את הרופאה המשפטית, מומחית ההגנה בפסק הדין שלא בדקה את הסכינים של רומן ושהיא הסתמכה על חוות דעתו של ד"ר זייצב שתאר את הסכינים היפניות מהעבודה של רומן כסכינים יפנים עם להב ישר. מעניין שהשופט לא אמר מילה על זה שירון שור לא בדק את נעלי המנוחה ולא בדק בכלל אם יש עקבות על הריצפה בתוך התא. שימו לב איך עו"ד דוד שפיגל מפרק לשור את הצורה בחקירה הנגדית.
14:59 (17/04/14) קבוצת רומן זדורוב
תגובות: -1   צפיות: -1
תהייה קצרה בנושא ביקור חברי הכנסת אצל אבו מאזן ביום קבורתו של ברוך מזרחי ז''ל
אין הרבה לכתוב או להגיד מעבר לכך שאיבדנו את זה. את ''זה'', זה אומר את כל הערכים והטוב את הזכרונות עליהם גדלנו (גדלתי, למי שמתעקש שאדבר בשמי בלבד) להיות עם אחד ומאוחד בארצינו שלנו, איבדנו את הכבוד העצמי שלנו, ולא רק איבדנו, רמסנו אותו במו רגלינו וביודעין, ועל זה אין מחילה ואין סליחה, פשוט, כל מה שיפול עלינו, מגיע לנו...
07:50 (17/04/14) אורי ברגר
תגובות: -1   צפיות: -1
ירון, שילה ויצחק: מתי אתם יוצאים ממצרים?
חכמי ישראל הפכו את היציאה ממצרים לאירוע מכונן בחיי האומה. בכל שנה הם ממש מחזירים אותנו למצרים רק כדי שנבחר לצאת משם. האם אנו רוצים לצאת? מה מפריע ליציאה זו? למה נוח להישאר במצרים? איזה מחיר צריך לשלם כדי לבחור בצדק ובחירות?
11:43 (14/04/14) עורך ראשי
תגובות: -1   צפיות: -1
שיחה חגיגית וכנה בין יאיר לפיד לבורא עולם
מעשה שהיה כך היה: ערב החג, כבוד צאר האוצר, החולני, החילוני, החלול, והנכלול - פצח בפייסבוק שלו, בשיחה/תפילה עם השם יתברך.. ואנחנו עמדנו שם בצד... ושמענו - שמענו; לא רק את גיבוב השטויות של הצאר על התעמולה והאוצר - אלא גם הצלחנו לדלות מעט מתשובותיו של נציגו של בורא עולם לכבוד הצאר הקר, עקר, יקר ומנוכר. לא נגענו, והנה היא השיחה לפניכם:
22:57 (15/04/14) שחר ישראל
תגובות: -1   צפיות: -1
מילה אחת או שתיים לג'ון קרי בערב פסח
הערבים אינם זכאים למדינה, הם לא שייכים על הקרקע שהוא חלק מהמדינה היהודית. אבל ישראל היא נדיבה, היא הסכימה לתת להם מדינה על אדמתה שלה, אבל לא על חורבותיה. התנאים הם לא שלך להכתיב.
20:42 (15/04/14) נורית גרינגר
תגובות: -1   צפיות: -1
להיות שמאלן גאה!
להצדיק תמיד את הערבים ולהיות תמיד נגד ממשלת ישראל.להשמיע את מילת הקסם "כיבוש" – כעילה לכל מעשה בגידה בציונות.לקחת כסף מאירגונים אנטי ישראליים ואנטישמיים למימון פעילות זו.להתרגש עד כלות ממעשה הבריונות ביצהר ולראות במסעות במשך כ-4 שנים ועימותים אלימים נגד כוחות הביטחון בנעלין ובלעין – מפגש של החברה ל"מען זכויות האדם".
06:44 (15/04/14) מוטי מסין
תגובות: -1   צפיות: -1
התקשורת: פוף אחד גדול
התקשורת הישראלית מדברת על "כישלון" המתן ומתן, בשעה שדווקא כעת נוצר פתח של תקווה להיחלצות מן המלכודת. אבל, שרת המשפטים הישראלית – האם בשליחותו של ראש הממשלה? – ממשיכה בהתרפסות כלפי מכחיש השואה מרמאללה, כדי שהלז יקבל גם רוצחים, גם הקפאה, וגם השלמה עם פנייתו למוסדות האו"ם. זה הפוף האמיתי.
11:43 (12/04/14) ד"ר רון בריימן
תגובות: -1   צפיות: -1
אובמה: רוסיה היא בסך הכל "מעצמה אזורית", והיא מהווה איום על שכנותיה בלבד
הנסיגה במעמדה הבינלאומי של ארה"ב היא סיבה לדאגה בארצות העולם החופשי שהתרגלו לחיות בביטחון שהמטריה האמריקאית תסוכך עליהם. חוסר האונים שארה"ב הפגינה מול פלישת רוסיה לאוקראינה ביחד עם הטיפול השלומיאלי במשבר בסוריה מעמיד בסימן שאלה את יכולתה/נכונותה של ארה"ב להמשיך ולמלא את תפקידה כמנהיגת העולם החופשי. המאמר הנוכחי עוסק בהתפתחויות האלו ומשמעותן.
06:18 (13/04/14) ד"ר ישראל בר ניר
תגובות: -1   צפיות: -1
30.4.14 | הופעת בכורה של הזמרת הצעירה מריה ג'ובראן
הזמרת הצעירה מריה ג'ובראן, ילידת נצרת, תופיע במועדון הגדה השמאלית בהופעת בכורה של מוסיקה ערבית מודרנית. ג'ובראן תשיר שירים שמדברים על חירות, אהבה וערכים הומאניים
13:31 (18/04/14) קבוצת גרי ויינר
תגובות: -1   צפיות: -1
Watch: Mahmoud Abbas Defined Jewish History in Jerusalem as a Delusional Myth
Mahmoud Abbas: “The occupation authorities are continuing their efforts to achieve their final goal of Judaizing Jerusalem, to achieve their final goal of Judaizing Jerusalem, First, these include their attempt to change Jerusalem’s landscape in every detail, and replace it with a different landscape whose purpose is to serve delusional myths and the arrogance of power.
עיתונות אמיצה 03:14 (19/04/14)
Comments: -1   Hits: -1
החזון שלנו!
החזון של 'ישראלי פטריוטי' הוא מהפכני: אנו "רואים" בחזונינו דור שלישי אדיר של 'יצרני תקשורת'. אנו מלמדים אותך והופכים אותך מצרכן תקשורת פסיבי ליצרן תקשורת בעל ידע ובמה חופשית. אנו מקדמים אנשים רגילים לגמרי בעלי רגש ישראלי פטריוטי - שהם הדור השני - שיהפכו לכותבים, מנהלים ועיתונאים שבעצמם יכשירו, יעצימו ויקדמו את הדור השלישי של כותבים, מנהלים ועיתונאים - שיקחו אחריות ויהיו שותפים בקידום ערכים של יהדות וציונות בתקשורת האינטרנטית. עדכון 01.2014
תגובות: -1   צפיות: -1
צור קשר   |  האסטרטגיה שלנו   |  תודות וראיונות   |  לכותבים/מראיינ ים/מנהלים חדשים   |  טפסים ושונות
אתר: דוחות וסקרים
21:03 (19/04/14)
21:02 (19/04/14)
21:00 (19/04/14)
20:43 (19/04/14)
20:24 (19/04/14)
17:16 (19/04/14)
16:58 (19/04/14)
14:17 (19/04/14)
14:16 (19/04/14)
13:55 (19/04/14)
.
חיפוש באתר
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: -1
צפיות: -1
כותבים קבועים באתר

תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: -1
צפיות: -1
תתחילו להתרגל: ראש עיריית ברלין מר ראיד סאלח - תושב רמאללה לשעבר
ברלין, עיר בירה של גרמניה, בעיר מתגוררים כ 3.9 מיליון איש ומתוכם כמעט 20 אחוז הם זרים בעלי שורשים אתניים "לא גרמניים", למשל סרבים, תורכים, איטלקים ופולנים וגם יוצאי מדינות ערב וישראל, לרבות תושבי השטחים, כמו מר ראיד סאלח, לשעבר תושב העיר רמאללה.

תגובות: -1
צפיות: -1
עיתונאית מצרית: "היהודים מוצצים דם בחג הפסח"
העיתונאית המצרית פרנאס חפט'י פרסמה לרגל חג הפסח מאמר תחת הכותרת "היהודים מוצצי דם בחג הפסח", שבו טענה כי היהודים רוצחים לא יהודים כדי להשתמש בדמם להכנת מצות וציטטה, לחיזוק טענותיה, חוקרים שהצביעו על מנהג זה.

תגובות: -1
צפיות: -1
פייטלסון: 20,000 יהודים עולים לישראל בכל שנה
הדמוגרף יעקב פייטלסון מביא נתונים וגרפים: כ- 20,000 יהודים עולים לישראל בכל שנה. כמיליון יהודים באירופה מתחילים לחשוב על עלייה - בגלל אנטישמיות ובעיות כלכליות באירופה. כ- 50,000 ערבים עוזבים את ישראל מידי שנה - בחיפוש אחר חיים טובים יותר. 50% מהערבים הביעו נכונות להגר מישראל לאירופה ולארה"ב - אם ילמדו אותם אנגלית.

תגובות: -1
צפיות: -1
אטליז 'נתח קצבים' בקריית שמונה - נתפס מוכר בשר טרף
בשר טרף מבית מטבחיים ערבי שבטמרה - נתפס באטליז 'נתח קצבים' שבאזור התעשיה הדרומי שבקריית שמונה. פקחי היחידה הארצית החרימו את הבשר הטרף. תעודת הכשרות של 'נתח קצבים' - נשללה במקום.

תגובות: -1
צפיות: -1
איראן מתאבדת: זנות, סמים וכבר לא יולדים ילדים
משטרת טהרן: "יותר מ- 90% מהזונות בטהרן עברו את בחינת הכניסה לאוניברסיטה, ויותר מ- 30% מהן רשומות ללימודים באוניברסיטה או לומדות בה... סוציולוגים מתנגדי משטר טוענים כי בטהרן לבדה, לפחות 300,000 נשים מוכרות את גופן תמורת כסף". מספר הילדים לאשה הוא נמוך מ- 1.5 - הרבה פחות מהמינימום לקיום שהוא 2.1

תגובות: -1
צפיות: -1
הפללת חפים מפשע: כך שוטרים שותלים לך סמים - ועוצרים אותך
לפני פחות משעה. עדות של חני לוז מבית אל: שוטרים נתנו לאשה מבוגרת בשנות ה- 60 מעטפה עם כמה עלים. אח"כ חוזרים השוטרים אחרי כמה דקות ומבקשים תעודה מזהה. האשה מביאה תעודה, והוא אומר לה שהיא עצורה על אחזקת סמים! האם יש עוד מדינה בעולם החופשי - שיש לה משטרה ביזיונית כזו?

תגובות: -1
צפיות: -1
וידאו, מבוכה למודיעין בארה"ב: ארגון אל קאעידה חי נושם - ומאיים שוב על אמריקה
סוכנויות הביון של ארצות הברית, שהלכו שבי אחר דבריו של נשיאם אובמה, שאל קאעידה לא קיים יותר והוא במנוסה (סיסמת הבחירות שלו), מצויים בהלם ומוטרדים ביותר מוידאו חדש שפורסם בימים האחרונים ומציג מפגש גדול ורב משתתפים של טרוריסטים מאל קאעידה בתימן.

תגובות: -1
צפיות: -1
מסמך פנימי של משרד החוץ: מדינה פלסטינית מוכרת בעולם כמדינה וירטואלית בלבד
במשרד החוץ בדקו ומצאו - בעולם מוכנים להכיר במדינה פלסטינית אבל כולם מבינים שזו הכרה במדינה שאינה קיימת. "המצב הקיים הוא שישראל שלטת ומדינה פלסטינית אינה קיימת, רוב מדינות העולם מבינות כך את המצב". ובשולי הדברים - 24 ש"ח שכר יומי של מתפרע נגד יהודים מטעם הרשות הפלסטינית.

תגובות: -1
צפיות: -1