יום א', כג’ בניסן תשע”ו
בגלל הכיבוש? מוסלמים רצחו 150 אלף נפש ב- 2015!
הורשע בגלל שהוא ספרדי וליכודניק שהביס את פרס
ברכה והצלחה לכל מי שמסייע להקים בית בישראל
רוצה מזוזה יפה ומהודרת? כאן!
תגובות: 0   צפיות: 701
 
 
מה דעתך על החייל היורה מחברון?
 
 
 
הביצה הסורית מעולם לא הייתה כה טובענית: אירן מחישה כוחות קומנדו למערכה בקלמון על גבול סוריה-לבנון
תגובות: -1  צפיות: -1
 
עצמאות 2015: ישראל מעצמה כלכלית ודמוגרפית
תגובות: -1  צפיות: -1
 
ממשלת ישראל מסרבת להעלות אח של חייל אתיופי שקיבל צל"ש
תגובות: -1  צפיות: -1
הבחירות לנשיאות ארה"ב - סקירת מצב, אפריל 2016 חלק שני
מאמר המשך לסקירת מערכת הבחירות לנשיאות ארה"ב 2016. המאמר יתרכז בנעשה בצד הרפובליקני, וכן בניסיון להעריך מה עומד לקרות בנובמבר. החלק השלישי יעסוק בהיבטים הישראליים של מערכת הבחירות.
06:39 (01/05/16) ד"ר ישראל בר ניר
תגובות: 0   צפיות: 11
רצח עם בבורונדי והעולם אינו עושה דבר
בבורונדי מתרחשת שואה, אבל הקהילה הבינ"ל לא מתערבת , בדיוק כפי שהפקירה את רואנדה , היא מפקירה כעת את בורונדי ומעדיפה להתעסק בכמה פלסטינאים בישראל , שחסר להם קצת חריף בשביל החומוס
13:54 (30/04/16) אורחים 6
תגובות: 0   צפיות: 69
משהו רקוב בממלכת הפרקליטות
מערכות בתי המשפט והפרקליטות לא אמורות להיות חסינות מפני ביקורת עניינית, ואסור לצייר ביקורת כזאת כהתקפה פסולה עליהן. כאשר אנשי פרקליטות המדינה מתנגדים לביקורת, צצות ועולות פרשיות סתומות מן העבר הרחוק יותר והקרוב יותר שעוררו ושממשיכות לעורר ספקות בעיני הציבור לגבי אופן תפקודה של הפרקליטות. בנסיבות אלה יש לצפות הן משרת המשפטים איילת שקד והן מהיועץ המשפטי לממשלה ד"ר אביחי מנדלבליט לנקוט צעדים דחופים ותקיפים.
10:02 (29/04/16) ד"ר רון בריימן
תגובות: 2   צפיות: 78
לאן מתקדמת היהדות המתקדמת?
הסתה לאלימות ורצח, במיוחד המופנית נגד יהודים, אבל גם נגד כל סמל ממשל, היא חופש הביטוי המוגן על פי החוקה האמריקנית, ואילו התנגדות להסתה לאלימות ורצח היא איסלאמופוביה. זוהי תורתו של ברני סנדרס, כמו זו של כל יהודי או נוצרי שקיבל עליו את עליונות האיסלאם.
09:15 (29/04/16) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 72
שיעורי חיים היומיום בעולם הערבי
השייח' הסלפי הסעודי אבו אלאיקרא פרסם פסק הלכה האוסר על בעל להחזיק בכף ידה של אשתו בכל מקום פומבי – ברחוב או בשוק. איסור זה חל אפילו אם בן הזוג חושש לאבד קשר עם אשתו במקום הומה אדם.הנימוק שניתן לפסק ההלכה הוא כי מגע עם יד אשה הוא אקט מיני העלול לפתות אנשים בודדים במקום ציבורי. לדברי השייח', יש פתרון איך לשמור על קשר עם האשה: חבל שהזוג יאחוז בשני קצותיו.
09:12 (29/04/16) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 81
מזימת הענק של השמאל הקיצוני נחשפת
סמכים חדשים חושפים: פרוייקט שאפתני של השמאל הקיצוני, בהובלת עיתונאים, אנשי אקדמיה ועמותות, מגבש תוכנית בינלאומית להבכת ישראל והשחרת פניה בחגיגות ה-50 לשחרור ירושלים........ אחד מיוזמי הקמפיין הוא עיתונאי "הארץ" לשעבר ו"אל-מוניטור" בהווה, עקיבא אלדר. בשיחה שהגיעה לידינו, אותה פירסמתי לראשונה בעיתון "שביעי", סיפר אלדר על המיזם לפעילי שמאל בארה"ב המתעתדים להתגייס לקמפיין.
09:05 (29/04/16) מוטי מסין
תגובות: 3   צפיות: 130
גנרל דיוויד גולדפיין יפקד על חיל האוויר האמריקני
אחר אישור מינויו בסנאט, יחליף את גנרל מארק ולש, שיפרוש לגמלאות אחרי ארבעים שנות שירות * הוא טייס קרב, שצבר יותר מ-4,200 שעות טיסה, כולל בדגמים שונים של אף-16 ובמטוס אף-117 * בנוסף, יש לו ניסיון בפיקוד על יחידות כטב"מים
09:45 (28/04/16) אביתר בן-צדף
תגובות: 0   צפיות: 37
מבזקי חדשות מהאזור:מקור לבנוני לעיתון הסעודי עכאז:החיזבאללה נמצא בקריסה פיננסית גדולה.
- עשרות אלפי לוחמי משמרות המהפכה האירנים מעורבים בכל רגע בסכסוכים צבאיים ברחבי המזרח התיכון.- חיבוק הדב הרוסי הולך ומתהדק סביב לבנון.- עשרות חיילים אירנים נפגעו בהקעלה מכוונת של מזונם בצפון סוריה.- החיזבאללה בקריסה פיננסית גדולה עקב חשיפת רשתות ההברחה העולמיות שלו.
01:20 (27/04/16) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: 1   צפיות: 329
לוחם צה"ל נשלח ל-17 ימים בכלא כי דרך נשק במהלך עימות עם ערבי בשער שכם
חייל חרדי!!! למה רק מחבוש. צריך מיד לתלות בכיכר העיר או לפחות לעלותו על מוקד. אזיה הזדמנות פוספסה. הארץ היה יוצא בכותרת ראשית שמסבירה למה צריך לתלות. רזי ברקאי היה מסביר למה לערבים מותר לרצוח אך לחיילים אסור לדרוך נשק. Ynet היה מספר לנו איזה מפקד אמיץ יש לחייל שנתלה. ערוץ 2 היה מסביר שעונש מוות לחייל הגזען לא מספיק, ויעלון, כן יעלון היה עולה לשידור ומסביר שעורכי הדין של החחיל הדורך אמרו לו מה להגיד
19:26 (25/04/16) מוטי מסין
תגובות: 3   צפיות: 169
תקלה בהצנחה: שלושה האמרים אבדו בתרגיל בגרמניה
בתרגיל מוצנח של הצבא האמריקני בגרמניה לפני כשבועיים ניתקו שלושה האמרים ממצנחיהם, והתרסקו אל הקרקע * לא היו נפגעים בתאונה, שנסיבותיה נחקרות עתה
22:43 (24/04/16) אביתר בן-צדף
תגובות: 0   צפיות: 48
נצחונה של עו"ד קליין על הבלוגרים לורי שם טוב ומוטי לייבל
עו"ד חווה קליין לא ויתרה והחליטה ללכת עד הסוף, מול 2 בלוגרים שהכפישו את שמה ולא בחלו באמצעים . זה נגמר בפיצוי של 800,000 ₪, הפיצוי הכי גבוה שנפסק עד כה בגין הוצאת לשון הרע בפייסבוק. האם מדובר בעידן חדש עבור קורבנות השיימינג?
16:15 (24/04/16) אורחים 6
תגובות: 4   צפיות: 224
על חטא הגזענות שלא אנו חוטאים בו
"גזענות" היא שוט של המצליפים נגד המדינה, שבחרו להפריד עצמם על ידי תביעת זכויות-יתר לעצמם, כלומר זכויות ללא נשיאה בעול החובות של המדינה. זוהי הגזענות שבה הם מאשימים אחרים, ואילו היהודים בוחרים להכות על חזיהם בתחושת אשמה, במקום להשיב מלחמה שערה
14:35 (24/04/16) מוטי מסין
תגובות: 1   צפיות: 85
אסטרטגיה רוסית-אירנית-סורית מעניינת נחשפת בעקבות חיסול 2 אנשי מרינס אירנים.
- 2 אנשי מרינס אירנים נהרגו בסוריה.- בסיס ג'ורין של צבא סוריה בצפון המדינה בעין הסערה.- כל הצדדים הלוחמים בסוריה נלחמים על גורל הבסיס.
21:31 (23/04/16) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: 3   צפיות: 274
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות עמודה שמאלית
נשיא ארה"ב אובמה התבטא לאחרונה שהעולם כיום טוב ובטוח מאשר כל תקופה בעבר . האם הוא צודק ?
לאחרונה התבטא נשיא ארה"ב אובמה במשפט שעורר מחלוקת ולפיו : אנו חיים בתקופה הטובה והשקטה יחסית ביותר בתולדות האנושות. לשמע ההערה הזו מתבקשת השאלה לפי איזה מדד ואיזה קריטריונים קבע אובמה את קביעתו הנ"ל שלאור המתרחש בעולם נשמעה מוזרה לרבים. אני טוען ולא מפסימיות שאין יסוד לקביעתו זו ושהיא נאמרה רק כדי להנציח תדמיתו למען ההיסטוריה ,בזה שהוא משאיר לכאורה עולם טוב ובטוח יותר לקראת פרישתו מהנשיאות ,או כדי להצדיק את פרס נובל לשלום שקיבל בטרם עשה פעולה כלשהי לפני קבלת הפרס ובוודאי אחרי קבלתו שתצדיק אותו .
16:35 (29/04/16) ישראל חר"ג
תגובות: 0   צפיות: 21
משפט הוגן או משפט-תחקיר בכיכר-העיר
עלינו לקבל החלטה חברתית האם אנו מעוניינים בהליך הוגן וראוי לבירור חשדות והאשמות או שאנו מעוניינים במשפטי-תחקיר בכיכר-העיר שעל פיהם תיקבע אשמתו או חפותו של אדם.
16:11 (15/04/16) ציונות משפטית
תגובות: 1   צפיות: 77
משרד חקירות אזרחי
צריכים משרד חקירות אזרחי? אתם לא לבד, אם בעבר את המושג "חקירות" היינו שומעים רק בהקשר של משטרה ושרותי בטחון כללי הרי שהיום המצב שונה, משרד חקירות אזרחי / פרטי הוא צורך מבוקש מאוד בקרב האוכלוסייה ללא קשר לרמת החיים והסטאטוס האישי, מבחר השירותים הניתנים במשרד הוא עשיר וגוון ואף נוגע בפן האישי משפחתי וגם בעסקי.
10:09 (18/04/16) יוסף פלישטייב
תגובות: 0   צפיות: 15
דברי תורה
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: 0
צפיות: 2116
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: 0
צפיות: 732
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: 0
צפיות: 1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: 0
צפיות: 231
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
 
 
 


צור קשר | טיפים, עצות והמלצות | חדשות ודעות | "וידאו - כל הדיווחים" | smartcapital.co.il פורקס | קידום אתרים! | טפסי מס הכנסה


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS