יום ד', א’ באדר א' תשע”ו
מושחתים נמאסתם! 2000 חפים מפשע בכלא
ברכה והצלחה לכל מי שמסייע להקים בית בישראל
השב"כ: הוצאנו הודעות תוך שימוש בעינויים
רוצה מזוזה יפה ומהודרת? כאן!
תגובות: 0   צפיות: 699
 
 
מי דובר אמת בפרשת ההתעללות?
 
 
 
הביצה הסורית מעולם לא הייתה כה טובענית: אירן מחישה כוחות קומנדו למערכה בקלמון על גבול סוריה-לבנון
תגובות: -1  צפיות: -1
 
עצמאות 2015: ישראל מעצמה כלכלית ודמוגרפית
תגובות: -1  צפיות: -1
 
ממשלת ישראל מסרבת להעלות אח של חייל אתיופי שקיבל צל"ש
תגובות: -1  צפיות: -1
אסור לשכוח ואסור לסלוח! שמחה גולדין לרזי ברקאי: "מה שאמרת נורא ואיום"
התקשורת כמובן מיד הורידה את משפט הזוועה של רזי ברקאי , שהשווה את ההורים של הדר גולדין לאמהות הרוצחים!! אסור לשכוח ואסור לשסלוח!!! מפקד גלי צהל ת מיהר להכשיר את הפשע. נכון רזי ברקאי לה היה צריך להגיד את זה, אבל אסור להשתלח בו, באמת??? האיש שהשתלח בכל דבר וכל איש כשקרטריון היחדי להשתלחות זה היותו ימני או חרדי או דתי. אסור להשתלח ברזי ברקאי. איש רע ומנוול שהפך את התחנה לחיילים לתחנה נגד החיילים
10:55 (09/02/16) מוטי מסין
תגובות: 2   צפיות: 95
על צביעות הומניטרית וסחר בגופות
אורי הייטנר כותב שחברי הכנסת הערביים מעולם הסתייגו ממסעות הרצח, סחר הגופות של החמאס והחיזבלאה ושער עוולות הגזענים, הרוצחים הערבים. אז מה, האם השמאל הישראלי הסתייג, להזכירכם, דטברת נשות ווטש מיהרה לנחם את אם רוצח משפחת פוגל!
02:49 (10/02/16) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 13
שוב ערבים מתפרעים על הכביש: תאונה קטלנית בדרום: 3 הרוגים, 3 פצועים קשה
כמובן בשום מקום לא תקראו שהם ערבים. מאחר ואי אפשר להאשים את ״אקיבוש״ אז מאשימים את הכביש. אז תקשיבו עתונאים מכוערים. הסיבה פשוטה: זה שנים שהערבים בדרום למדו שאשפר לצפצף על החוקים. אבל, אבל לחוקי התנועה יש את העונשים שלהם. עונשים שאפילו בגץ לא יכול לעצור. כשמצפצפים על החוקים משלמים. אולי כדאי שהעתונאים הקטינם יבדקו את הסטיסטיקה. הערבים עושיפ פי כמה יותר תאונות מיהודים
02:28 (10/02/16) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 20
תמימות הדעים בין שלי יחימוביץ לאימן עודה אומרת הכל
ממשלת רבין של 1992 שהביאה לנו את הסכמי אוסלו, ובעקבותיהם את גל הטרור הנורא ביותר שחוותה מדינת ישראל עד אז, לא הייתה יכולה לקום ללא הקול הערבי. ממשלת ברק של 1999 לא יכולה הייתה לקום ללא הקול הערבי. ממשלת ברק הביאה לנו את גל הטרור הנורא מאז ומעולם, מעל ומעבר לזה של ממשלת רבין, שלעומתו גל הטרור הנוכחי אינו אלא סדרת אירועים זניחים, וכן את הבגידה בלבנונים בעלי הברית של ישראל צבא צד"ל, ובעקבותיה את ההסלמה שהביאה למלחמת לבנון 2006, על 133 הרוגיה.
04:05 (09/02/16) מוטי מסין
תגובות: 1   צפיות: 69
לשלול תעודות עיתונאי מכתבים זרים שלא מדווחים אמת
תנועת "ציונות משפטית" פנתה לראש לשכת העיתונות הממשלתית לגיבוש מדיניות לפיה תישלל תעודת העיתונאי מכתבים זרים אשר יסקרו בצורה מעוותת ומסולפת את הנעשה במדינה במטרה להשחיר את פניה של ישראל בעולם.
00:08 (09/02/16) ציונות משפטית
תגובות: 1   צפיות: 74
איך, איך איך זה אפשרי: משפחות שכולות דורשות את השעיית רזי ברקאי: "השווה את בנינו למחבלים"
השוואה זו פוגעת בנו ובמשפחת השכול בצורה חסרת תקדים ומעוררת בנו זעם גדול. זעם על כך שבתחנה הצבאית משווים את בנינו ז"ל, גיבורי מדינת ישראל שיצאו להגן על המדינה במהלך מבצע צוק איתן ואשר גופותיהם נחטפו במהלך קרב, למחבלים ארורים אשר באו בכוונה לרצוח חפים מפשע ומשפחותיהם מתכוונות לקבור אותם ברוב הילולה, קבורת גיבורים ושהידים".
04:58 (08/02/16) מוטי מסין
תגובות: 6   צפיות: 165
הח"כים הערבים הוכיחו: נתניהו לא הגזים ביום הבחירות
הערבים כמו ערבים ימשיכו למתוח את החבל. חברי הכנסת הערבים יודעים שבוחריהם רוצים בטרור. הערבים הטובים עליהם אנחנו שומעים יום יום בתקשורת קיימים רק בדמיון המאד לא פורה של העתונאים. חברי הכנסת הערבים יודעים שהשמאל הישראלי ובג״צ יתנו להם גיבוי ומותר להם הכללללללל, גלאון (ולא רק גלאון) רואה בהם שותפים לתפיסת השלטון ומוכנה לשלם כל מחיר, כל מחיר?? המטבע הוא אנחנו! התקשורת שקיוותה שבעזרת הערבים אפשר יהיה להחליף את בנימין נתניהו, ממשיכה להעלים עובדות. אפילו הפסיקה לקרוא להם בקוד ״צעירים״.
04:07 (08/02/16) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 83
דמעות על האיפור
החוצפה חסרת המעצורים של השמאל, הם לא מפסיקים להסית, לא מפסיקים לשקר ולעוות, לא בוחלים בשום אמצעי בכדי לשמיץ ולעוות במה שרור כשמש. אולם ביום שמישהו מעמיד להם מראה מול הפנים, מיד בוכים בדמעות תנין. האמת המרה היא המדינת ישראל נשלטת ע״י התקשורת ובגצ ושניהם שומרים טוב טוב האחד את השני.
10:17 (07/02/16) מוטי מסין
תגובות: 1   צפיות: 134
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות עמודה שמאלית
מלים הורגות!
רצח אינו פיגוע! רוצחים אינם מחבלים! מחבלים במה? מול אויב מנהלים מלחמה, לא "מבצע" ועוד ועוד "מבצע". אספקת בטון למנהרות, אינה ל"עזה".היא לחמאס.לאויב. עכשיו ברור איך מלים הורגות?
15:09 (01/02/16) רותי איזיקוביץ
תגובות: 0   צפיות: 22
הגיגים שמ"ז
עוד כמה תגובות קצרות בדרך כלל – גם מהמותן – בנושאים גדולים כקטנים, שהציקו לי, או עניינו אותי * והפעם – הפקרות מוחלטת, מונֵע, פלסתר, אכיפת החוק ופקידה זוטרה * שבוע טוב וט"ו בשבט שמח
17:55 (23/01/16) אביתר בן-צדף
תגובות: 0   צפיות: 29
תחום מבוקש במיוחד
פוטושופ היא אחת מתוכנות העיצוב והעריכה הגרפית המבוקשות ביותר בעולם, אם לא המבוקשת מכל. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה משתמשים בה, וגם כמה חובבים שנהנים להתנסות בה ושואפים ללמוד את המערכת כדי להפיק ממנה את המיטב. האפשרויות של המערכת הזו הן רבות ועשירות כל כך, עד שנדמה שקשה ללמוד הכל – בוודאי בלמידה עצמית דרך האינטרנט, וכאן בדיוק נכנס לתמונה קורס פוטושופ, שמעניק לתלמידיו את כל הכלים הדרושים כדי להפיק במערכת הזו קולאז'ים ומודעות, לתקן צבעים ותמונות ואף לשלב בין טקסטים לבין אלמנטים אחרים או להוסיף פילטרים שישנו את פני התמונה לחלוטין. ההיכרות עם התוכנה הזו היא הכרחית למעצבים גרפיים אבל גם למי שפשוט רוצה להבין מה הוא יכול להשיג מהמערכת כדי שיוכל להשתמש בה לצרכים אישיים ועסקיים.
15:57 (10/01/16) יוסף פלישטייב
תגובות: 1   צפיות: 58
דברי תורה
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: 0
צפיות: 2106
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: 0
צפיות: 724
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: 0
צפיות: 1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: 0
צפיות: 225
 
 
 
 


צור קשר | טיפים, עצות והמלצות | חדשות ודעות | "וידאו - כל הדיווחים" | smartcapital.co.il פורקס | קידום אתרים! | טפסי מס הכנסה


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS