יום ה', יח’ באייר תשע”ו
בגלל הכיבוש? מוסלמים רצחו 150 אלף נפש ב- 2015!
הורשע בגלל שהוא ספרדי וליכודניק שהביס את פרס
ברכה והצלחה לכל מי שמסייע להקים בית בישראל
רוצה מזוזה יפה ומהודרת? כאן!
תגובות: 0   צפיות: 701
 
 
שמאלנים מאיימים בהפיכה צבאית
 
 
 
הביצה הסורית מעולם לא הייתה כה טובענית: אירן מחישה כוחות קומנדו למערכה בקלמון על גבול סוריה-לבנון
תגובות: -1  צפיות: -1
 
עצמאות 2015: ישראל מעצמה כלכלית ודמוגרפית
תגובות: -1  צפיות: -1
 
ממשלת ישראל מסרבת להעלות אח של חייל אתיופי שקיבל צל"ש
תגובות: -1  צפיות: -1
3 פלשתינים חשודים באונס ממניע לאומני
3 ערבים אנסו צעירה יהודית לוקה בשכלה והתעללו בה באופן גס. ב YNET הסיפור אפילו לא הופיעה. בסה״כ התעללו במפגרת יהודיה. תארו לכם שיהודים היו אונסים או מתעללים בערביה בYNET הארץ וערוץ 2 היו חוגגים 7 ימים ו 7 לילות. אבל אל חשש גם לעובדה שיהודים לא אונסים ערביות יש הסבר של השמאל. פרופסור שמאלן באוניבירסיטה העברית פרסם עבודת דוקטורט שמסביר חיילים ישראלים לא אונסים ערביות בגלללל - גזענות
17:05 (25/05/16) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 55
האם במציאות של 2016 צריך מפכ״ל המשטרה רוני אלשייך להסתיר את הכיפה, כדי שלו יבוצע בו ובמשטרה לינץ ע״י בריוני התקשורת
ההסתה הפרועה נגד יהדות וישראליות שמתרחשת בימים אלה עוברת כל גבול, הגזענות והפשיסזם שמופץ ע״י התקשורת נגד יהדות וישראליות עבר כבר מזמן את הסף המותר. הגזענים והפשיסטים לכל אורך ההיסטוריה נהגו להתהדר באיצטלה של אנשי רוח ותרבות, וזה לא שונה אצלנו כאן. למה שנתרחש בתקשורת ובשמאל יש שם אחד, קןראים לזה גזענות!!!!
05:18 (26/05/16) מוטי מסין
תגובות: -1   צפיות: -1
זה לא לינץ' בבדואי - זה לינץ' במשטרת ישראל
אינני אדם דתי, אך מה מרנין יותר מלראות את שוטרי ישראל רוקדים עם ספר תורה באשוויץ. נכון אנשים כמו יאיר גולן, שמשווים את קורבנות השואה לנאצים ביום השואה לא יואהבו את זה. השמאל יעדיף שערבים יכו יהודים בתל אביב, לדעתם כך יאה וכך יפה. אבל יאיר גולו וחבריו ״קומץ מועט״ . תודה למשטרת ישראל שעושה את מלאכתם נאמנה, תודה למפכל שרקד עם ספר תורה באשוויץ, הבוז והכלימה לתקשורת ולשמאל
02:47 (25/05/16) מוטי מסין
תגובות: 1   צפיות: 83
הגנרל פוטר, אך לא הורד בדרגה
ההחלטה לא להורידו בדרגה חסכה לגנרל הסטרמן כ-20 אלף דולר בשנה בתשלומי גמלתו * הגנרל הכחיש שקיים יחסים עם הקצינה, אך ההתכתבות בינו לבין הקצינה שימשה בסיס לתביעת הגירושין של בעלה, גם הוא קצין בחיל האוויר, ולפיטורי הגנרל
09:40 (24/05/16) אביתר בן-צדף
תגובות: 0   צפיות: 13
על ערכים, מוסר - ומה עם חפיפה?
ב־2009 התבטא יעלון באופן חריף נגד התקשורת, ביהמ"ש העליון, שלום עכשיו והעמותות משמאל. בתגובה נתניהו הזמין אותו לשיחת הבהרה. לא הייתי נדרש לעניין אלמלא נמשכה ההטפה על ערכים ומוסר שאמורים להיות מוחלטים, לפחות לפי בעל העניין, השר היוצא, יעלון.
04:22 (24/05/16) מוטי מסין
תגובות: 3   צפיות: 87
השמאל התנתק מלב החברה הישראלית
השמאל הישראלי, כולל זה המכונה מרכז־שמאל, נפל לתוך בולען היסטרי מריר ומלוח. הם ספרו את הימים לנפילת הקואליציה הצרה, על רקע התנהלותם של שלושה-ארבעה חברי כנסת סוררים. להפתעתם כי רבה, ישראל ביתנו מצטרפת לקואליציה שמתרחבת, וחלום השמאל לחזור לשלטון שוב נמוג.
05:02 (23/05/16) מוטי מסין
תגובות: 0   צפיות: 153
א-סיסי לא עובד אצל עבאס נשיא רמאללה שמנסה להציל את שלטון החונטה שלו
כתבה של ד״ר מרדכי קידר: מאז שעלה עבד אלפתאח א-סיסי לשלטון, ביקר מחמוד עבאס במצרים כ-10 פעמים, האחרונה בתחילת השבוע הנוכחי [הקודם]. על פי אמצעי התקשורת המצריים והפלסטיניים, התמקד ביקור זה בשתי סוגיות:
04:52 (23/05/16) מוטי מסין
תגובות: -1   צפיות: -1
מבזקי חדשות מהאזור:המתקפה הגדולה על העיר פאלוג'ה בקרבת בגדד החלה
*- המתקפה הגדולה על העיר פאלוג'ה בקרבת בגדד החלה. *- נתניהו לביקור היסטורי באתיופיה. *- האירנים מאשימים את ארה"ב, ישראל וסעודיה בחיסול בכיר החיזבאללה.
13:34 (22/05/16) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: 1   צפיות: 276
"ג'יי סטריט קיבלה חצי מיליון ד' על תמיכה בהסכם הגרעין"
ומתי נדע כמה קיבלו תומכי אירן בישראל? זאת לא נדע. כל נסיון לגלות את מקורןות המימון של הקרן ושלוחתיה השחרות כמו בצלם, שוברים שתיקה ושאר המשמיצים, נתקלו בהתנגדות של השמאל כולל המחנה הציני. לדעתם, הנסיון לדעת מי ממן את הבוגדים והמשמיצים זה סתימת פיות!
07:41 (22/05/16) מוטי מסין
תגובות: 1   צפיות: 79
החבורה הזאת מתחילה להאמין יותר ויותר בהפיכה צבאית ובשלטון גנרלים
כדי להסביר למה צריך להשתמש בליברמן כדי להפיל את ביבי, פרשנים מדיניים ופוליטיים אחרים הציגו אותו כ"מבוגר האחראי" וכמי שברגע האמת יתגלה ככבשה מתונה. ב"ידיעות אחרונות" שיווקו לנו את יוזמת השלום שלו, לאמור: "ליברמן זה לא הבריון שאתם חושבים שהוא". ואז הוא סגר השבוע עם נתניהו על כניסה לקואליציה, ובפרשנים כולם אחזה תבהלה. ליברמן יהיה מסוכן, ליברמן יפציץ את אסואן, ליברמן ירגיז את הפלסטינים, ליברמן יחרחר מלחמה.
04:05 (22/05/16) מוטי מסין
תגובות: 5   צפיות: 205
הפועל באר שבע אלופת המדינה
הקרב על התואר בין מכבי תל אביב והפועל באר שבע הסתיים במחזור האחרון של העונה. הפועל באר שבע אלופת המדינה אחרי שגברה 1:3 על הפועל סכנין בפלייאוף העליון בליגת העל. בכך רשמו האדומים את הזכיה מספר 4 בתולדות המועדון.צפו בתקציר המשחק.
22:46 (21/05/16) אברהם יהודה
תגובות: 0   צפיות: 23
דו קרב בצהרי היום: קרב בדיר א-זור שבמזרח סוריה בין 2 תתי אלופים בצבא סוריה. הסיפור המדהים.
- קרבות השרדות קשים בכל אזור דיר א-זור בין צבא סוריה ודאעש.- לאחרונה מסתמן יתרון לדאעש בחזית הלחימה הזאת.- המתח עושה את שלו ומערער את עצבי הפיקוד העליון של צבא סוריה באזור.
21:09 (21/05/16) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: 1   צפיות: 209
התבהמות, התקרנפות והתחסדות
האם שוחרי זכויות האדם והאזרח – כל עוד לא מדובר ביהודים – לא התגייסו להפוך ראש ממשלה מתבהם לאתרוג, ובלבד שיגשים את חלומם הגזעני, גירוש יהודים? האם התקרנפות איננה דרכה של התקשורת הישראלית, שהתגייסה כאיש אחד למען העקרונות המשיחיים של דת "השלום"? האם התחסדות איננה דרכם של מי שדוגל בעצמאות החשיבה של קציני צה"ל, אבל רק בערבון מוגבל?
15:38 (20/05/16) ד"ר רון בריימן
תגובות: 1   צפיות: 98
מודיעין קלאסי:תנועות שריון סוריות חריגות בדרום המדינה-בניית תמונת מצב מהימים האחרונים.
- תצפיות מורדים מדווחים על תנועות שריון חריגות בדרום סוריה.-משטר אסד מנצל קיפאון בחזית הדרום על מנת להעביר כוחות לטובת מתקפה בסמוך לדמשק.- מאמץ צבאי סורי נוסף מתבצע מכיוון דמשק מערבה למחוז קונייטרה.
00:46 (19/05/16) "עין הסערה" - חדר חדשות
תגובות: 1   צפיות: 196
לח"כ נורית קורן: כך תוכלי להתמודד עם השופטת נאור
את, כחברת כנסת בעלת חסינות, תוכלי להגדיר את הדברים שכתבה השופטת נאור בסעיף 223 לפסק הדין במילים שאיש אינו מעז להעלות על דל שפתיו, ושבבקשה למשפט חוזר הם הוגדרו כיצירת "מציאות חלופית יש מאין".
04:14 (17/05/16) אהוד פרלסמן
תגובות: 4   צפיות: 242
תשובה לחבר שאמר שכשאני תוקף את האלוף יאיר גולן אני תוקף את המראה
במראה שלי, אני מאמין שאני רואה, אדם שאוהב שלום וצדק. מאמין שכל בני האדם שווים. יצא לי לעבוד עם סינים, אמרקאים, פולנים, יוונים, צרפתים קוראנים וכמובן ואיך לא ישראליים וערבים. מאמין גדול שבני האדם נולדים שווים ומה שמשנה אותם זה החינוך. אם מלמדים תינוק שאללה רוצה שירצח אינפידל וכך יגיע לגן העדן ושם יחכו לו הבתולות, הסיכוי שיגדל וירצח אנשים למען אללה גדולים ממי שחונך שאסור לרצוח. במראה של האלוף יאיר גולן מופיע גזען ומתנשא שמשתמש בסיסמאות נדושות, לכאורה ״מוסריות״ כדי לטפח את הגזענות שלו. גזענות היא גזענות גם כשהיא מופנית נגד יהודים.
19:01 (16/05/16) מוטי מסין
תגובות: 5   צפיות: 149
הפגנה ב- 19.05.16 בדרישה לפתיחת תיק החקירה מחדש של רצח תאיר ראדה
אילנה ראדה ללא פרופיל בפייסבוק, אז אני מביאה כאן את דבריה: "הזמן לא ירפא והפצע לא יגליד, את מה שלא תצעק אף אחד לא יגיד".
13:51 (16/05/16) קבוצת רומן זדורוב
תגובות: -1   צפיות: -1
סקרי דעת קהל   |  פרסום עמודה ימנית   |  חדשות עמודה ימנית   |  פרסום עמודה שמאלית   |  חדשות עמודה שמאלית
כיצד תשפוט ההיסטוריה את בנימין נתניהו?
בנימין נתניהו החמיץ את ההזדמנות להיכנס לספרי ההיסטוריה כשהתעלם ממידע שקיבל במשך תקופה ארוכה על מערכות הלייזר הכימי רב העוצמה, שיכלו לתת תשובה יעילה וזולה יחסית לאיום הבליסטי על מדינת ישראל. התוצאה, שבשעת מבחן ,כשאלפי טילים ורקטות ישוגרו לעבר המדינה ייגרמו פגיעות קשות בנפש וברכוש כולל במרכזי אוכלוסיה , בסיסי צה"ל, אתרים אסטרטגיים ועוד. בנימין נתניהו יישא באחריות.
01:24 (14/05/16) אורי גנני
תגובות: 0   צפיות: 203
פורטים לפרוטות את זכר השואה.
במקום לדבר על הזוועה האיומה והבלתי נתפסת של השואה, מעדיפים כמעט כולם לדבר על מה שקורה היום, ומכחישי השואה מבלי דעת הופכים את הערבים לפלשתינאצים, ואותנו ליודונאצים.
05:44 (05/05/16) אהוד פרלסמן
תגובות: 0   צפיות: 10
נשיא ארה"ב אובמה התבטא לאחרונה שהעולם כיום טוב ובטוח מאשר כל תקופה בעבר . האם הוא צודק ?
לאחרונה התבטא נשיא ארה"ב אובמה במשפט שעורר מחלוקת ולפיו : אנו חיים בתקופה הטובה והשקטה יחסית ביותר בתולדות האנושות. לשמע ההערה הזו מתבקשת השאלה לפי איזה מדד ואיזה קריטריונים קבע אובמה את קביעתו הנ"ל שלאור המתרחש בעולם נשמעה מוזרה לרבים. אני טוען ולא מפסימיות שאין יסוד לקביעתו זו ושהיא נאמרה רק כדי להנציח תדמיתו למען ההיסטוריה ,בזה שהוא משאיר לכאורה עולם טוב ובטוח יותר לקראת פרישתו מהנשיאות ,או כדי להצדיק את פרס נובל לשלום שקיבל בטרם עשה פעולה כלשהי לפני קבלת הפרס ובוודאי אחרי קבלתו שתצדיק אותו .
16:35 (29/04/16) ישראל חר"ג
תגובות: 1   צפיות: 47
מתכוננים לערב הגדול אז מה ללבוש?
סביר להניח שאתם מכירים את הקלישאה לפיה הכלה היא מוקד תשומת הלב בחתונה. במידה מסוימת זה נכון, ואין ספק ששמלת הכלה נמצאת תחת עינן הפקוחה של אורחות האירוע, אשר מחכות לראות את הכלה כנסיכה יפהפייה ומיוחדת במינה. הבעיה היא שגברים רבים נוטים לתפוס את חלקם באירוע הזה כמובן מאיליו ולראות במשימת הבחירה של חליפת החתן שלהם כמשימה פשוטה שאפשר להשלים בקלות רבה. עם זאת, בחירת חליפה מתוך שלל חליפות חתן היא לא בחירה קלה כלל. למעשה, החברים ובני המשפחה, שיגיעו נרגשים לאירוע הגדול, יביטו בעיניים דומעות גם לעבר החתן, והופעתו בהחלט מחייבת תשומת לב מתאימה. ההתאמה בין בני הזוג וההרמוניה ששוררת ביניהם, הם שני נושאים שצריכים לבוא לידי ביטוי גם ברגע הזה, תחת חופה וקידושין ולנגד האורחים הרבים שמגיעים במיוחד בשבילכם. אם כן, לא תשקיעו קצת יותר?
11:56 (04/05/16) יוסף פלישטייב
תגובות: 0   צפיות: 18
דברי תורה
The Libyan gamble: Hillary Clinton "smart Power"
New Yotk Times investigation report (summary) which show that Hillary Clinton was a KEY PERSON in the decision and in the planning of the war to remove Gaddaf It has an excellent video which summarized the long article below, prepared by New York Times investigators, http://www.nytimes.com/2016/02/28/us/politics/hillary-clinton-libya.html?_r=0
Udi's Group 13:12 (13/05/16)
Comments: 0   Hits: 8
חדשות ופרשנות
דעת ודעות
טיפים, עצות והמלצות
אירועים והרצאות
נחמד, יפה או מצחיק
English
ארכיון ואתרים יעודיים
אודותינו
 
 
תרומות/תשלומים
תרומות/תשלומים ל'ישראלי פטריוטי': בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע או שיק.

תגובות: 0
צפיות: 2128
 
 
 
 
מחירים ומבצעים בפרסום כאן באתר

תגובות: 0
צפיות: 734
 
 
עברית שפה קשה? כללים לסימני פיסוק

תגובות: 0
צפיות: 1
 
 
חדשות השבוע
כתבות שזכו למספר צפיות משמעותי עוברות לכאן

תגובות: 0
צפיות: 232
 
תגובות: -1
צפיות: -1
 
 
 
 
 


צור קשר | טיפים, עצות והמלצות | חדשות ודעות | "וידאו - כל הדיווחים" | smartcapital.co.il פורקס | קידום אתרים! | טפסי מס הכנסה


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS